موشکهای نقطه زن ارسالی ایران برای تروریستهای حماس به دست داعش افتاد

227
موشکهای نقطه زن ارسالی ایران برای تروریستهای حماس به دست داعش افتاد
موشکهای نقطه زن ارسالی ایران برای تروریستهای حماس به دست داعش افتاد

موشکهای نقطه زن که رژیم ایران قصد داشته برای گروه تروریستی حماس ارسال کند به دست داعش افتاده است.

رادیو پیام اسراییل به نقل از یک روزنامه مصری نوشت: تروریستهای داعش در شبه جزیره سینا توانسته‌اند بر محموله بزرگ تسلیحاتی حکومت ایران که به صورت قاچاق برای حماس فرستاده میشد دست یابند و آن را به نفع خود مصادره کنند.

جمهوری اسلامی در حمایت از تروریسم در منطقه ده‌ها کاروان سلاح و جنگ افزار بزرگ را از طرق مختلف برای حماس و سازمانهای تروریستی دیگر در غزه از طریق شبه جزیره سینا ارسال نموده است.

این محموله‌ها از طریق سودان و از طریق تونل‌های زیر زمینی به غزه منتقل میشده  است.

این محموله‌های تروریستی از طریق سودان هم به شبه جزیره سینا برای انتقال به غزه ارسال میشده است.

روزنامه “الجریده” چاپ قاهره، از قول یک مقام امنیتی ارشد مصری، که نامش را نبرد، نوشت که این محموله شامل موشکهای نقطه زن بوده که اخیرا در ایران تکمیل گردیده و اکنون رژیم می کوشد آن ها را به دست عوامل خود در غزه نیز برساند.

سرکردگان حماس در هفته های اخیر تهدید کرده بودند که آنان موشک های دقیق تری با برد بیشتر در اختیار دارند و می تواند آن ها را به سوی نواحی پرجمعیت در مرکز اسرائیل شلیک کنند.

منابع اطلاعاتی در اسرائیل نسبت به این خبر سکوت کرده اند.

الجریده نوشت: گروه داعش که بر این محموله اسلحه مسلط گردیده، چندی پیش روابط همکاری خود با حماس را متوقف ساخته و طرفین به دشمنی علیه یکدیگر پرداخته اند و اکنون داعش بر این محموله مسلط می شود.

به نوشتۀ “الجریده مقام امنیتی مصری، از رسیدن موشکهای نقطه زن به دست داعش در شبه جزیره سینا ابراز نگرانی شدید کرد و گفت که این گونه جنگ افزارها ممکن است باعث کشته شدن شمار بیشتری از سربازان مصری شود.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy