زیر گرفتن دو افسر پلیس توسط یک راننده پس از جریمه شدن

1319

زیر گرفتن دو افسر پلیس توسط راننده عصبانی مازندرانی.

پس از اینکه راننده توسط دو افسر راهنمایی جریمه شد هر دو را زیر گرفت و از صحنه گریخت.

اقدامات مسلحانه علیه نیروهای انتظامی و نظامی حکومت بالا گرفته است.

حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز ۹آبان ۹۷ تعدادی از نفرات مسلح با حمله مسلحانه به یک بیمارستان باعث فرار زندانی مورد نظرشان شدند.

یک مقام مسؤول از بیمارستان خمینی، درباره جزئیات حمله مسلحانه به این بیمارستان اظهار داشت: ساعت ۱۱:۰۸ امروز سه نفر از افراد مسلح به داخل بیمارستان حمله کرده و با شلیک هوایی سبب رعب و وحشت حاضران در درمانگاه شده و در عملیات از قبل تنظیم شده متهمی با جنسیت مرد را که به درمانگاه منتقل شده بود، فراری دادند.

فیلم حمله مسلحانه به تریلی حامل خودروهای آقازاده‌ها در جاده بندرعباس

در حمله مسلحانه که حوالی ظهر روز۱۸مهر۹۷ در ۷۰کیلومتری جاده بندرعباس لار در جوار روستای هرمود مهرخوی بوقوع پیوست،  یک تریلی مخصوص حمل سواریهای لاکچری که متعلق به سپاه بود در جاده مورد تهاجم افراد مسلح قرار گرفت.

بر اثر این شلیک که هدف خودروهای خارجی بار این تریلی بود کل تریلی به آتش کشیده شد.

از ۶ خودروی گرانقیمت که احتمالا برای آقازاده های حکومت به داخل آورده میشد چهارتا به کلی در آتش سوخت و دو دستگاه آن را به پایین پرت کردند که آتش نگیرد اما منهدم شد.

در این سانحه خوشبختانه کسی آسیب ندید.

خوشبختانه راننده سواری که به این تریلی شلیک کرده بود از صحنه متواری شده است. مردم منطقه از این حادثه استقبال کردند.

چهارده نفر از نیروهای بسیجی و سپاهی هنگ مرزی میرجاوه بامداد امروز ۲۴مهر ۹۷ بدست افراد مسلح ربوده شدند.

در یک درگیری که حوالی ساعت ۲بامداد صبح روز ۱۷مهر ۹۷ در روستای دره‌ناخی مریوان روی داد میلاد محمدیان اهل کامیاران و از مامورین ناجا کشته شد.

مشرق با تایید این خبر نوشت: در درگیری شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی مریوان با اشرار مسلح مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از آنان کشف شد.

یادآوری میشود در یک درگیری مسلحانه که ساعت ۴ بامداد روز پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در بهبان رخ داد، استوار یکم جهانشاه بازارنویی فرمانده گشت نیروی انتظامی کشته شده بود.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy