حمله مسلحانه به بیمارستان خمینی تهران و فرار زندانی بیمار

464
حمله مسلحانه به بیمارستان و فراری دادن زندانی بیمار توسط افراد مسلح
حمله مسلحانه به بیمارستان و فراری دادن زندانی بیمار توسط افراد مسلح

حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز ۹آبان ۹۷ تعدادی از نفرات مسلح با حمله مسلحانه به یک بیمارستان باعث فرار زندانی مورد نظرشان شدند.

یک مقام مسؤول از بیمارستان خمینی، درباره جزئیات حمله مسلحانه به این بیمارستان اظهار داشت: ساعت ۱۱:۰۸ امروز سه نفر از افراد مسلح به داخل بیمارستان حمله کرده و با شلیک هوایی سبب رعب و وحشت حاضران در درمانگاه شده و در عملیات از قبل تنظیم شده متهمی با جنسیت مرد را که به درمانگاه منتقل شده بود، فراری دادند.

این مقام مسئول از بیمارستان خمینی خاطرنشان کرد: شماری از افراد مسلح نیز در خارج از بیمارستان حضور داشته و هماهنگی‌های لازم را در بیرون درمانگاه با افراد مهاجم انجام دادند.

علیرضا پارساپور مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تایید این خبر گفت: تعدادی از افراد مسلح ساعت ۱۱ صبح امروز به فضای درمانگاه بیمارستان امام خمینی (ره) حمله کرده و با چند شلیک هوایی، موجبات فرار زندانی مورد نظرشان را مهیا کردند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران از حمله افراد مسلح به درمانگاه بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این افراد، بیماری را که از زندان به بیمارستان منتقل شده بود فراری دادند.

وی افزود: در اثر این حادثه به هیچ فردی آسیبی وارد نشده ولی زندانی موفق به فرار شده است.

 صدا و سیما، گزارش کرد: ساعت ۱۱ امروز یک زندانی برای امور درمانی به بیمارستان امام خمینی توسط یک مأمور بدرقه منتقل می شود که در حیاط بیمارستان، ۴ مسلح به مأمور بدرقه سازمان زندان ها حمله می کنند و با خلع سلاح وی این سارق را فراری می دهند.

این ۴ فرد مسلح اقدام به شلیک ۴ تیر هوایی می کنند که خوشبختانه در این اقدام به کسی صدمه ای وارد نمی شود و بلافاصله سارق سابقه دار را که ظاهراً محکومیت طولانی مدت دارد را فراری می دهند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy