ویل اسمیت بازیگر سینمای هالییود بار دیگر به شهر دبی سفر کرد

39
ویل اسمیت بازیگر سینمای هالییود بار دیگر به شهر دبی سفر کرد
ویل اسمیت بازیگر سینمای هالییود بار دیگر به شهر دبی سفر کرد

ویل اسمیت بازیگر سینمای هالییود بار دیگر به شهر دبی سفر کرد؛ شهری که در بسیاری از مصاحبه‌هایش، از علاقه‌اش به آن سخن گفته و تاکید کرده یکی از دو شهری است که دوست دارد.

بازیگر آمریکایی، عکسی از سفر خود در شبکه اینستاگرام منتشر کرد. این عکس در دستشویی یکی از آپارتمان‌های طبقه ۱۵۴ برج خلیفه بلندترین آسمان خراش جهان گرفته شده است. او در پست خود نوشته است: «این مرتفع‌ترین دستشویی بر روی کره زمین است».این نخستین سفر ویل اسمیت به دبی نیست. او در این شهر فعالیت‌های زیادی داشت که پرش با چتر از هواپیما یا سفر در صحرا در حالی که لباس اماراتی به تن دارد، از جمله آن‌ها است.

بازیگر آمریکایی پیش از دبی به هند رفته بود. او ویدیویی از خود منتشر کرده در حالی که روبروی کاخ تاج محل نشسته است.

بیشتربخوانید

ویلارد کریستوفر «ویل» اسمیت جونیور (به انگلیسی: Willard Christopher “Will” Smith, Jr) ‏ (زاده ۲۵ سپتامبر ۱۹۶۸) که با نام ویل اسمیت شناخته می‌شود، هنرپیشه، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه‌کنندهٔ آمریکایی است. او آثار قدرتمندی نیز در تلویزیون داشته‌است. در ماه آوریل ۲۰۰۷ هفته‌نامه نیوزویک از او به عنوان قدرتمندترین بازیگر هالیوود یاد کرد. وی چهار بار نامزد جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده‌است. همچنین ویل اسمیت در کنار نیکی جَم، ستاره موسیقی رگی‌تون، و اِرفا ایسترفی، خواننده پاپ از کوزوو، مراسم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸برعهده داشت.

زندگی نامه

ویل اسمیت در فیلادلفیا در پنسیلوانیا به دنیا آمده‌است. او در فیلم به دنبال خوشبختی به همراه پسرش ایفای نقش کرده‌است. او در سال ۲۰۰۸ پردرآمدترین بازیگر هالیوود شناخته شد.

افتخارات

وی تاکنون دو بار نامزد جایزه اسکار برای فیلم‌های علی (۲۰۰۱) و به دنبال خوشبختی (۲۰۰۶) شده‌است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajanc