بازداشت ابراهیم طالبی مربی سابق استقلال تهران در شیراز توسط اینترپل

109
بازداشت ابراهیم طالبی مربی سابق استقلال تهران در شیراز توسط اینترپل
بازداشت ابراهیم طالبی مربی سابق استقلال تهران در شیراز توسط اینترپل

ابراهیم طالبی سرمربی تیم دسته اولی قشقایی شیراز پس از بازی این تیم مقابل مس کرمان در ورزشگاه پارس‌آباد شیراز توسط پلیس اینترپل بازداشت شد؛ او مربی سابق استقلال تهران هم هست.

روح‌الله نجف‌پور، مدیر باشگاه قشقایی، در این باره به خبرآنلاین گفت: «چند مامور لباس شخصی به استادیوم آمدند و به نیابت از پلیس بین‌الملل او را بازداشت کردند».

نجف‌پور با بیان اینکه ابراهیم طالبی با شکایت همسر آمریکایی‌اش بازداشت شده، افزود: «فکر کنم ده سالی بود که ایران بوده و مشکلی وجود نداشته».

نجف پور ادامه داد: نمی‌توانستند طالبی را احضار کنند؟ او در محل باشگاه، هتل و زمین تمرین رفت و آمد داشت. متأسفانه روز گذشته مستقیم به ورزشگاه آمدند و سرمربی تیم را دستگیر کردند. تیم پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد، اما از هر طریقی به تیم فشار آوردند تا قشقایی را متوقف کنند.

بر اساس این گزارش، سرمربی تیم قشقایی قرار است با حکم قضایی به تهران منتقل شود.

به نوشته خبرآنلاین ابراهیم طالبی که چند هفته قبل به عنوان مربی جدید قشقایی معرفی شد، یک تاجر شیرازی مقیم آلمان بود و با باشگاه بایرلورکوزن روابطی نزدیک داشت.

بر اساس این گزارش، ابراهیم طالبی به دلیل «رفاقت» با علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق استقلال تهران در انتقال برخی از بازیکنان این تیم به فوتبال آلمان نقش داشت.

طالبی در حضور برخی مربیان آلمانی در استقلال تهران، از جمله رولند کخ، نقش داشت و مدتی به عنوان دستیار کخ آلمانی در استقلال تهران مربی‌گری کرد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy