ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای منفور، مطرود، مغضوب و طرد شده مردم ایران است

425
ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای منفور، مطرود، مغضوب و طرد شده مردم ایران است
ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای منفور، مطرود، مغضوب و طرد شده مردم ایران است

حکایت ولی فقیه و ابوالفضل قدیانی، دقیقا شبیه ضرب‌المثل شیرین ایرانی است که میگه مار كه پير شد، قورباغه  سوارش مى شود.

حالا حکایت قدیانی است که روز به روز با حملات شدیدتری بر ولی فقیه ضعیف شده میتازد.

ابوالفضل قدیانی از اعضای فاشیستهای مجاهدین انقلاب اسلامی،‌ که خود از ابتدای حاکمیت دیکتاتوری ولایت‌فقیه همواره از کارگزاران و مهره‌های نظام بوده، روز ۱۵مهر۹۷ در مصاحبه‌ای به خامنه‌ای حمله کرد.

ابوالفضل قدیانی گفت: اساسا فقه و فقیه صلاحیت اداره کشور را ندارد و آن به این دلیل است که با دانش و خرد جمعی و علوم انسانی بیگانه و مخالف است.

نگاه کنید

به آقای خامنه‌ای نگاه کنید، کل قدرت و امور کشور را در دست گرفته و نه تنها به کسی پاسخگو نیست بلکه از همه طلبکار است…

ابوالفضل قدیانی، در رابطه با وضعیت اسفبار جامعه امروز ایران گفت، علت العلل این وضعیت بوجود آمده برای مردم ایران نظام استبداد دینی مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه و در راس آن آقای خامنه ای است که قدرت را قبضه کرده، هر کاری که می خواهد انجام می دهد و به هیچ کس هم پاسخگو نیست.

وی ادامه داد، اساسا فقه و فقیه صلاحیت اداره کشور را ندارد و آن به این دلیل است که با دانش و خرد جمعی و علوم انسانی بیگانه و مخالف است.

به آقای خامنه ای نگاه کنید، کل قدرت و امور کشور را در دست گرفته و نه تنها به کسی پاسخگو نیست بلکه از همه طلبکار است، اجازه نظارت بر هیچ کدام از نهادهای زیر نظر رهبری را نمیدهد و اینگونه شفافیت را بطور کامل از میان برداشته و ثروت مردم ایران را به چپاول برده و در منطقه خرج جاه طلبیهای خود می کند.

در چنین نظام استبدادی قدرت تقدس می یابد و اخلاق و قانون رنگ می بازد.

آقای قدیانی با اشاره به سخنرانی خامنه ای در استادیوم آزادی برای بسیجیان گفت، این یک گردهمایی نبود بلکه یک «گردهم آوری» بود به دلیل این که با پول مردم ایران، بسیجیها را از شهرهای مختلف به استادیوم آزادی آورده بودند، علت اصلی این «گردهم آوری» هم وحشت آقای خامنه ای از خشم و اعتراضات مردم است.

او میداند که در میان مردم ایران هیچ جایگاهی ندارد، این «گردهم آوری» نشان می دهد که آقای خامنه ای به طور کلی از سوی مردم ایران طرد شده است، او منفور، مطرود و مغضوب مردم ایران است و با این قبیل «گردهم آوریها» می خواهد به خود روحیه دهد.

چنین صحبتهایی (که تک نمود هم نیست) نشان می‌دهد خامنه‌ای و در پی آن تمامیت رژیم تا کجا ضعیف شده که مهره‌های خود رژیم (که روزگاری جرات نداشتند کوچکترین مخالفتی با خمینی بکنند) اینگونه زیرابش را می‌زنند.

روشن است که پایه این ضعف روزافزون که باعث جنگ شدید جناحی شده است قیام استمرار یافته مردم ایران است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy