فیلم حمله مسلحانه به تریلی حامل خودروهای آقازاده‌ها در جاده بندرعباس

447

در حمله مسلحانه که حوالی ظهر امروز در ۷۰کیلومتری جاده بندرعباس لار در جوار روستای هرمود مهرخوی بوقوع پیوست،  یک تریلی مخصوص حمل سواریهای لاکچری که متعلق به سپاه بود در جاده مورد تهاجم افراد مسلح قرار گرفت.

بر اثر این شلیک که هدف خودروهای خارجی بار این تریلی بود کل تریلی به آتش کشیده شد.

از ۶ خودروی گرانقیمت که احتمالا برای آقازاده های حکومت به داخل آورده میشد چهارتا به کلی در آتش سوخت و دو دستگاه آن را به پایین پرت کردند که آتش نگیرد اما منهدم شد.

در این سانحه خوشبختانه کسی آسیب ندید.

این تریلی از اسکله رجایی بارگیری شده بود.

اسکله رجایی کاملا در اختیار سپاه است و بدون پرداخت گمرکی هر جنسی را که بخواهد وارد میکند و با سودی که از این کار عایدش میشود پول تروریسم در منطقه، پول برای موشک سازی و خرید سلاح و ابزار سرکوب مردم ایران را فراهم میکند.

خوشبختانه راننده سواری که به این تریلی شلیک کرده بود از صحنه متواری شده است. مردم منطقه از این حادثه استقبال کردند.

حملات مسلحانه طی این هفته

ظرف این هفته سومین حمله مسلحانه به مامورین و اموال حکومت است که رسانه ای میشود در خبرهای قبلی

در یک درگیری که حوالی ساعت ۲بامداد صبح روز ۱۷مهر ۹۷ در روستای دره‌ناخی مریوان روی داد میلاد محمدیان اهل کامیاران و از مامورین ناجا کشته شد.

مشرق با تایید این خبر نوشت: در درگیری شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی مریوان با اشرار مسلح مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از آنان کشف شد.

یادآوری میشود در یک درگیری مسلحانه که ساعت ۴ بامداد روز پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در بهبان رخ داد، استوار یکم جهانشاه بازارنویی فرمانده گشت نیروی انتظامی کشته شده بود.

  ماموران گشت پاسگاه منصوریه بهبهان در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که با تیراندازی افراد ناشناسی از داخل یک خودروی سواری مواجه شدند. در این درگیری یکی از مامورین کشته و یکی دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy