فاش شدن جزییات دردناک حادثه تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان تبریزی

191
فاش شدن جزییات دردناک حادثه تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان تبریزی
فاش شدن جزییات دردناک حادثه تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان تبریزی

تصادف اتوبوس دانش‌آموزان تبریزی ساعتی پیش  در یک کیلومتری تبریز نرسیده به ائل گلی، به دلیل لغزندگی جاده بوقوع پیوست. بر اثر واژگونی این اتوبوس سه نفر از مسافران کشته و ۳۰نفر دیگر مصدوم شدند. شدت حادثه به حدی بود که تعدادی از دانش آموزان مجروح در اتوبوس محبوس شده بودند.

خبرگزاریهای حکومتی نوشتند که چپ کردن اتوبوس پر از مسافر امروز ۱۸مهر۹۷ در انتهای آزادراه پیامبر اعظم یک کیلومتر مانده به ائل گلی، نرسیده به اول کسایی باعث کشته شدن دانش آموزان شد.

جدیدترین خبرها حاکی است که این اتوبوس به ابتکار سپاه جنایتکار دانش‌آموزان را برای بازدید از جبهه‌های جنگ برده بوده است. اتوبوس شامل ۴۰ نفر از دانش آموزان بستان آباد بوده است که در آزادراه تبریز زنجان واژگون شده است.

مصدومان حادثه را به بیمارستان های امام رضا و شهدای تبریز منتقل کرده اند.

۳ نفر کشته این تصادف درناک دو دانش‌آموز و یک همراه بزرگسال از معلمان آنها بوده است.

بنابر اخرین اخبار این اتوبوس از در سفر راهیان نور بسیجیان و سپاه بوده که دانش اموزان را به اجبار به مناطق جنگ زده میبرند.

با توجه به شدت حادثه اتوبوس، عملیات نجات برای جستجوی محبوسین به سختی در حال انجام است. یکی از محبوسین پس از خروج از اتوبوس فیکس و به بیمارستان منتقل شد.

شهرتی فر معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ۳۸ مصدوم این حادثه به بیمارستان امام رضا (ع)، یک نفر به بیمارستان شهدا و یک نفر نیز به بیمارستان سینا اعزام شدند.

 دانش‌آموزان همگی پسر و در مقطع ابتدایی هستند.
یادآوری میشود دهم شهریوز سال ۹۶ دهم شهریور حوالی ساعت ۴٫۳۶ بامداد یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۴۵سرنشین دانش آموز دختر شهرستانهای رودان و میناب که از بندرعباس به سمت، شیراز در حرکت بود در محور داراب بندرعباس واژگون شد.

در این حادثه ۱۰نفر کشته و ۳۵ نفر مجروح شدند و سه نفر از مجروحان بستری نقض عضو شده اند. یکی از این دانش آموزان محدثه شب راهی بود که در بیمارستان شیراز بستری شد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy