درگیری مسلحانه و کشته شدن مامور نیروی انتظامی هنگ مرزی مریوان

200
درگیری مسلحانه و کشته شدن مامور نیروی انتظامی هنگ مرزی مریوان
درگیری مسلحانه و کشته شدن مامور نیروی انتظامی هنگ مرزی مریوان

در یک درگیری مسلحانه که صبح امروز بین مامورین انتظامی و افراد مسلح رخ داد، یک مامور انتظامی کشته شد.

در این درگیری که حوالی ساعت ۲بامداد صبح امروز ۱۷مهر ۹۷ در روستای دره‌ناخی مریوان روی داد میلاد محمدیان اهل کامیاران و از مامورین ناجا کشته شد.

مشرق با تایید این خبر نوشت: در درگیری شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی مریوان با اشرار مسلح مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از آنان کشف شد.

یادآوری میشود درست ۴روز پیش از این ماجرا در یک درگیری مسلحانه که ساعت ۴ بامداد روز پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در بهبان رخ داد، استوار یکم جهانشاه بازارنویی فرمانده گشت نیروی انتظامی کشته شده بود.

  ماموران گشت پاسگاه منصوریه بهبهان در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که با تیراندازی افراد ناشناسی از داخل یک خودروی سواری مواجه شدند. در این درگیری یکی از مامورین کشته و یکی دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با تایید این خبر گفت : یکی از ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهبهان در اثر تیراندازی افراد ناشناس به شهادت رسید.

سرهنگ علی قاسم پور پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: استوار یکم جهانشاه بازارنویی صبح پنجشنبه در پی تیراندازی افراد ناشناس در حین گشت زنی به شهادت رسید.

وی گفت: پس از آتش متقابل مامور یاد شده مجروح شده و به علت شدت جراحت به کشته و یکی دیگر از ماموران نیروی انتظامی نیز دراین حادثه مجروح شده است.

درگیری مسلحانه در پاسگاه میناب، کشته شدن دو فرمانده نیروی انتظامی

درگیری مردم با نیروی انتظامی درقزوین

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy