درگیری مسلحانه و کشته شدن مرتضی کارچانی پلیس سیستان و بلوچستان

227
درگیری مسلحانه و کشته شدن مرتضی کارچانی پلیس سیستان و پلوچستان
درگیری مسلحانه و کشته شدن مرتضی کارچانی پلیس سیستان و پلوچستان

در یک درگیری مسلحانه که ظهر امروز در روستای سیب و سوران بوقوع پیوست یک ستوان دوم پلیس کشته شد.

مزدور کشته شده ستوان مرتضی کارچانی نام داشتکه  ظهر امروز در روستای سیب شهرستان سیب و سوران دردرگیری با افراد مسلح بە هلاکت رسید.

محمد هادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در این درگیری که ظهر امروز در روستای سیب بخش مرکزی شهرستان سیب و سوران رخ داد ۲ نفر از قاچاقچیان نیز به هلاکت رسیدند.

وی ادامه داد: ستواندوم کارچانی بر اثر اصابت یک تیر به گردن زخمی و به بیمارستان منتقل شد که با وجود تلاش پزشکان در بیمارستان کشته شد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت:

سیب و سوران در فاصله ۳۷۰ کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در نزدیکی مرز پاکستان واقع شده است.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تایید این خبر گفت: ستواندوم مرتضی کارچانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به کشته شده، از اهالی استان مرکزی است.

آماری دیگر

پ ن: البته پر و اضح است که قاچاقچی اسم مردمی است که به خاطر لقمه‌ای نان برای خانواده‌شان دو گالن بنزین بار میزنند و توسط همین مزدوران به رگبار بسته شده و در آتش میسوزند.

نیروی انتظامی همواره کسانی را که کشته میشوند قاچاقچی و خود را عامل مبارزه با مواد مخدر جا میزند به طور نمونه: صبح روز یکشنبه مورخ ۲۸ مرداد ۹۷ بر اثر تیراندازی مستقیم یک مامور، یک شهروند جان خود را از دست داد و دو تن دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

هویت این افراد مجید یعقوب‌نیا ۲۴ ساله میعاد پلنگی ۲۳ ساله” و معیاد شاویسی ۲۵ ساله . آقای یعقوب نیا در این بین جان خود را از دست داده و دو تن دیگر بشدت زخمی شده اند.

توحید حقدار ١٩ ساله فرزند بارزان اهل روستای “دوستان” از توابع منطقه شپیران سلماس براثر شلیک مستقیم در مرز اشنویه جان خود را از دست داد.

از سه روز قبل جسد این جوان در پزشکی قانونی شهرستان نقده نگهداری و به خانواده‌اش تحویل داده نشده است.

زانا محمدی اهل بانە با شلیک مستقیم نیروهای جنایتکار رژیم جان باخت.

نعمت شهبازی حیدرانلو، ۳۰ سالە، پدر دو کودک و اهل روستای عیسی گولیک از توابع شهرستان چالدران توسط نیروی مزدور رژیم با شلیک مستقیم جان باخت.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajanc