بمب دست‌ساز با انفجاری مهیب مقابل سالن ورزشی آمل منفجر شد

99
بمب دست‌ساز با انفجاری مهیب مقابل سالن ورزشی آمل منفجر شد
بمب دست‌ساز با انفجاری مهیب مقابل سالن ورزشی آمل منفجر شد

صیح امروز ۱۵مهر۹۷ با انفجار مهیب یک بمب دست‌ساز  مقابل سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل خسارت شدیدی به اماکن اطراف وارد آورد.

به گزارش برنا ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با تایید وقوع انفجار در نزدیکی سالن ورزشی همچنین در خصوص علت وقوع این حادثه گفت: حادثه در خیابان آیت الله کاشانی مسیر سالن ورزشی پیامبراعظم (ص) و باشگاه ورزشی کاله مازندران رخ داده است.

اسماعیل پهلوان افزود: بر اثر این انفجار دستکم به هفت دستگاه خودروی پارک شده در کنار خیابان آسیب وارد شد.

این مسئول به نقل از شاهدان عینی گفت که فرد یا افرادی سوار بر یک خودرو با انداختن ترقه دست ساز عامل این انفجار بودند.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل افزود: دوربین های مدار بسته اطراف ورزشگاه و باشگاه کاله، تصویر خودرو در حال حرکت و انداختن ترقه را ثبت کردند، که در حال پیگیری است.

حکومت جزییات درگیری را بروز نمیدهد که اصل ماجرا چه بوده است.

یاد آوری میشود

ساعت ۴ بامداد روز پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در بهبان، ماموران گشت پاسگاه منصوریه بهبهان در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که با تیراندازی افراد ناشناسی از داخل یک خودروی سواری مواجه شدند. در این درگیری یکی از مامورین کشته و یکی دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با تایید این خبر گفت : یکی از ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهبهان در اثر تیراندازی افراد ناشناس به شهادت رسید.

سرهنگ علی قاسم پور پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: استوار یکم جهانشاه بازارنویی صبح پنجشنبه در پی تیراندازی افراد ناشناس در حین گشت زنی به شهادت رسید.

وی گفت: پس از آتش متقابل مامور یاد شده مجروح شده و به علت شدت جراحت به کشته و یکی دیگر از ماموران نیروی انتظامی نیز دراین حادثه مجروح شده است.

موارد مشابه در لینک زیر

اینجا کلیک کنید

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajanc