بایرن مونیخ به دنبال جذب زین الدین زیدان برای نیمکت مربیگری خود است

32
بایرن مونیخ به دنبال جذب زین الدین زیدان برای نیمکت مربیگری خود است
بایرن مونیخ به دنبال جذب زین الدین زیدان برای نیمکت مربیگری خود است

نشریه آلمانی بیلد مدعی شد بایرن مونیخ به دنبال جذب زین الدین زیدان برای نیمکت مربیگری خود است. به گزارش “ورزش سه”، شرایط برای نیکو کواچ، سرمربی جوان و کروات مساعد نسیت و ۳ هفته ناکامی در کسب پیروزی در بوندسلیگا و توقف خانگی برابر آژاکس در هفته دوم لیگ قهرمانان موقعیت او را تنها چند ماه پس از احراز این پست به خطر انداخته است.

حالا نشریه بیلد ادعا کرده است که مدیران بایرن مونیخ از عملکرد کواچ راضی نیستند و قصد دارند با زین الدین زیدان، سرمربی موفق و فرانسوی سابق رئال مادرید وارد مذاکره شوند تا در صورت توافق وی را به خدمت بگیرند.

اگرچه در هفته های اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال حضور زیزو روی نیمکت یونایتد به گوش رسیده است، اما مدیر برنامه او امروز صراحتا اعلام کرد زیدان علاقه ای به مربیگری در لیگ برتر ندارد و سبک جزیره را مناسب افکار خود نمی بیند و به نظر می رسد با این تفاسیر پرونده حضور او در اولدترافورد بسته شده است.

همچنین زیدان رابطه خوبی با مسئولان باشگاه بایرن مونیخ دارد و در دوران حضور پپ گواردیولا روی نیمکت باواریایی ها نیز زیزو برای تماشای تمرینات این تیم راهی مونیخ شده بود.

شکست سنگین ۰-۳ برابر گلادباخ و فاصله ۴ امتیازی با بایرن صدرنشین شرایط را برای ادامه حضور نیکو کواچ دشوار ساخته و با استمرار این شرایط او بعید است برف مونیخ را ببیند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajanc