یک بچه فیل با دویدن ناگهانی به سمت ملانیا ترامپ، محافظان را ترساند

49

یک بچه فیل با دویدن ناگهانی به سمت ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا و محافظانش را ترساند. این اتفاق زمانی افتاد که همسر رئیس جمهوری آمریکا از مرکز نگهداری از بچه فیل‌های یتیم در نایروبی، پایتخت کنیا بازدید می‌کرد.

این پارک حیات وحش در پایتخت کنیا، پروژه نجات وتوانبخشی فیل‌های یتیم را اجرا می‌کند. در هنگام بازدید از مرکز حمایت از حیات وحش «شلدریک» یکی از بچه فیل‌ها ناگهان به سمت ملانیا ترامپ دوید . بانوی اول ایالات متحده که غافلگیر شده بود، به عقب پرید اما مامور محافظ مانع افتادن وی شد.

همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در سومین مرحله از سفر خود به چهار کشور قاره آفریقا، پنج‌شنبه وارد کنیا شده بود. تور بازدید ملانیا ترامپ از‌آفریقا روز شنبه با سفر وی به مصر پایان می‌یابد.

بیشتربخوانید

ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه به دیدار آن دسته از فرزندان مهاجران رفت که طبق سیاست دولت فدرال از خانواده‌هایشان جدا شده اند.

بانوی اول ایالات متحده از یک مرکز نگهداری این کودکان در ایالت تگزاس بازدید کرد. سفر او به این ایالت در حالی صورت گرفت که دونالد ترامپ روز چهارشنبه دستوری اجرایی امضاء کرد که براساس آن از جدایی کودکان از خانواده هایشان جلوگیری می شود.

جداسازی کودکان مهاجران از خانواده‌هایشان انتقادهای زیادی را در داخل و خارج آمریکا به دنبال داشت.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه تاکید کرده بود که ایوانکا ترامپ، دخترش، ملانیا ترامپ، همسرش و شخص او مایل به مشاهده جدایی کودکان مهاجران از خانواده هایشان نیستند.

سفر ملانیا ترامپ به ایالت جنوبی تگزاس در حالی صورت گرفت که بانوی اول ایالات متحده در هفته های گذشته به ندرت در انظار عمومی ظاهر شده بود.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy