هواداران لیورپول خواستار فروش محمد صلاح شدند

95
هواداران لیورپول خواستار فروش محمد صلاح شدند
هواداران لیورپول خواستار فروش محمد صلاح شدند

هواداران لیورپول که از باخت تیم محبوبشان مقابل ناپولی ایتالیا در مرحله دوم جام قهرمانان اروپا عصبانی بودند، خواستار فروش محمد صلاح و یا نشاندن او روی نیمکت ذخیره‌ها شدند.

لیورپول یکی از بدترین بازی‌هایش را در این فصل مقابل ناپولی ارائه داد و با گل دقیقه آخر لورنزو انسینی، بازی را به ناپولی واگذار کرد.

محمد صلاح، آقای گل لیگ برتر فوتبال بریتانیا و بهترین بازیکن قاره آفریقا از آغاز فصل جاری نمایشی ناامیدکننده داشت و این روند را در مقابل ناپولی نیز ادامه داد و هیچ تاثیری در روند بازی نداشت.

روزنامه «لیورپول اکو» به محمد صلاح بدترین نمره را میان بازیکنان لیورپول داد و به او ترینت ارنولد، مدافع این تیم امتیاز ۴ داد.

برخی از هواداران لیورپول در صفحات تویئتر نوشتند: «چرا کلوب از محمد صلاح در این بازی دفاع می‌کند؟ او مدت‌هاست نمایش قابل قبولی ندارد. باید او را روی نیمکت نشاند. اگر به این شیوه بازی ادامه دهد، نمی‌خواهیم او را در بازی مقابل منچسترسیتی ببینیم.»

هوادار دیگری نوشت: «به گمانم صلاح بازیک یک فصل است. لیورپول باید به فکر فروش فوری او باشد تا قیمتش بیش از این کاهش نیافته است.»

محمد صلاح که در فصل گذشته ۴۴ گل به ثمر رساند، در ۱۰ بازی فصل جاری تنها ۳ گل زده و در ۵ بازی نتوانست تا دقیقه ۹۰ در زمین حضور داشته باشد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy