جزییات درگیری مسلحانه و کشته شدن فرمانده گشت نیروی انتظامی بهبهان

180
جزییات درگیری مسلحانه و کشته شدن فرمانده گشت نیروی انتظامی بهبهان
جزییات درگیری مسلحانه و کشته شدن فرمانده گشت نیروی انتظامی بهبهان

جزییات درگیری مسلحانه ساعت ۴ بامداد امروز پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در بهبان.  ماموران گشت پاسگاه منصوریه بهبهان در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که با تیراندازی افراد ناشناسی از داخل یک خودروی سواری مواجه شدند. در این درگیری یکی از مامورین کشته و یکی دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با تایید این خبر گفت : یکی از ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهبهان در اثر تیراندازی افراد ناشناس به شهادت رسید.

سرهنگ علی قاسم پور پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: استوار یکم جهانشاه بازارنویی صبح پنجشنبه در پی تیراندازی افراد ناشناس در حین گشت زنی به شهادت رسید.

وی گفت: پس از آتش متقابل مامور یاد شده مجروح شده و به علت شدت جراحت به کشته و یکی دیگر از ماموران نیروی انتظامی نیز دراین حادثه مجروح شده است.

درگیری مسلحانه در پاسگاه میناب، کشته شدن دو فرمانده نیروی انتظامی

مردم دل پری از نیروهای انتظامی وحشی دارند در حادثه ای دیگر در اواسط شهریور سال جاری

درگیری مردم با نیروی انتظامی درقزوین

روز جمعه ۱۶شهریور ۹۷ در یک درگیری ماموران دولتی توسط مردم قزوین کتک مفصلی خوردند و هنوز در بیمارستان هستند.

 این درگیری هنگامی رخ داد که ماموران در حال خوشگذرانی بودند.

مردم به طور ناگهانی بر آنان فرود آمده و طی یک درگیری کتک مفصلی به ماموران خوراندند.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: بامداد جمعه تعدادی از نیرو های اورژانس که در مأموریت تابستانی حضور داشتند و در لاین جنوبی آزادراه قزوین- کرج مستقر بودند مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

کیهان نوشت: این افراد ناشناس بدون هیچ دلیلی به محل استقرار نیرو ها حمله ور شده و علاوه بر هتاکی شدید به آن ها آسیب رساندند.

وی بیان کرد: نواحی مختلف بدن این نیروی اورژانس دچار آسیب شده و در حال حاضر بستری است.

پالیزگیر یادآور شد: این نیروی وظیفه شناس به دستور اورژانس کشور مورد مراقبت ویژه قرار گرفته است و شرایط تسریع در روند بهبودی وی فراهم می باشد.

این فرمانده در پایان برای دلخوشی مامورین کتک خورده و اورژانس بستری شده گفت که ضاربان متواری شدند.

اما بواقع آیا کسی سرپا بود که بازداشت کند؟.

یک تنبیه دیگر نیروی انتظامی در مسیر

 روز اول شهریور امسال در اقدامی مشابه یک راننده لندکروز که مورد تعقیب مامور راهنمایی قرار گرفته بود پس از اینکه چپ کرد مامور راهنمایی را به باد کتک گرفت و جالب این بود که کسی هم مزاحم جوان کتک زننده نمیشد و مامور زیر دست و پا لباسش پاره شده بود.

درگیری یک راننده در دشت ارژن شیرازبا پلیس –  یک راننده لندکروز توسط یک پلیس که دنبال گرفتن رشوه بود دنبال میشود در تعقیب این راننده چپ میکند. پس از خروج از خودرو راننده پلیس را گیر آورده و بشدت کتک میزند و پلیس را به زمین میزند و لباسهایش را هم پاره میکند. این درس عبرت خوبی برای بقیه پلیسهای زورگوی بین راهی است که امان مردم را بریده اند. (بابت الفاظ رکیک عذر خواهی میکنیم)

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy