شکست پشت شکست پشت شکست، وضعیت این روزهای ولی فقیه درگل مانده

138
شکست پشت شکست پشت شکست، وضعیت این روزهای ولی فقیه درگل مانده
شکست پشت شکست پشت شکست، وضعیت این روزهای ولی فقیه درگل مانده

روز دوشنبه ۹مهر ۹۷ خبرگزاریهای داخلی ولی فقیه از پرتاب ۶فروند موشک به نقطه‌ای در سوریه در فاصله ۵۷۰کیلومتری نقطه پرتاب خبر دادند. آخوندها همزمان اعلام کردند محل مورد تهاجم را با ۷فروند پهپاد هم مورد بمباران قرار داده‌اند.

در همان لحظات ناگهان از زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۵ریشتر حوالی تازه‌آباد در استان کرمانشاه اطلاع رسانی کردند.

حاصل موشک‌پرانی ولی فقیه

چند رسانه بین‌المللی خبرهایی از سقوط موشک در حوالی کرمانشاه در همان زمانبندی منتشر کردند و ویدئوهایی هم در فضای مجازی از جمله در یوتیوب و توئیتر منتشر شده‌ که نشان می‌داد موشکها از سمت کرمانشاه پرتاب شده‌اند و در یکی از آنها یکی از موشکها در نزدیکی محل پرتاب سقوط کرده‌ است و شهروندان هم در محل، فیلم سقوط آن را گرفته و روی شبکه‌های اجتماعی گذاشته‌اند.

با کنار هم قرار دادن همین دو سه خبر می‌توان دریافت که پرتاب موشک به لبه غربی مرز عراق در ورودی سوریه (از مرز شرقی عراق به مرز غربی آن کشور) همراه با زلزله در کرمانشاه؟ و فیلم سقوط موشک یا موشکها در همان حوالی منطقه شلیک، عمق دست‌وپاچلفتگی آخوندها را دید و نیازی به تفسیر دیگری ندارد اما در حاشیه این خبر، نگاهی به چند خبر دیگر، نکات دیگری را روشن می‌کند که توضیح می‌دهند چرا آخوندها ناگزیر از این قبیل قدرت‌نمایی‌های پوشالی می‌شوند که به جای آلبوکمال(نقطه صفر مرزی سوریه – عراق) روستاهای اطراف کرمانشاه را زیرو زبر کنند! و بعد هم خودشان خبر «زلزله؟!» در کرمانشاه را مخابره کنند!

اینکه چرا نظام نیاز به موشک پرانی احساس میکند موشکهایی است که این روزها دریافت کرده  ازجمله:

– بحران در مجلس آخوندی پیرامون FATF

– بحران در رابطه با حمایت‌های اروپایی

– بحران اجتماعی در داخل کشور و اوج‌گیری اعتراضات و اعتصابات اجتماعی بخصوص کامیوندارها

– بحران اقتصادی و سقوط آزاد پول ملی و…

وهمه اینها قبل از گیرکردن دم آخوندها لای تله تروریستی که جدیدا در آن گرفتار شده است.

پس از حمله فرانسه به مراکز ایرانی که از تروریستهای لبنانی و .. حمایت میکردند و پیدا کردن سلاح غیر مجاز در این اماکن وقتی ولی فقیه موشک زد که داعش را سربه نیست کند اما داعش خودش در فرانسه لو رفت و دستگیر شد.

پس از استرداد یک دیپلمات تروریستش به بلژیک و مسدود شدن داراییهای وزارت اطلاعات و امنیت در فرانسه. پس از ضربات پیاپی این روزها آنها باید اقدامی برای سرپا نگه داشتن نیروهای وارفته سپاه و بسیج بکنند.

وقتی دست ولی فقیه برای تروریسم بسته شده و هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ سیاسی روز به روز در تعادل قوای جهانی پایین می‌آید، باید کاری کند.

به این شکل که به قضیه نگاه کنیم می بینیم که موشکهایی که خورده با موشکهایی که زده قابل قیاس نیست و برای جلوگیری از ریزش باید فکر دیگری بکند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy