پریا دختر ۵ساله زیر درب قدیمی خانه بهداشت مریوان له و کشته شد

75
پریا دختر 5ساله زیر درب قدیمی خانه بهداشت مریوان له و کشته شد
پریا دختر 5ساله زیر درب قدیمی خانه بهداشت مریوان له و کشته شد

پریا ۵ساله به دلیل سقوط درب خانه بهداشت مریوان جانش را از دست داد. مدیر شبکه بهداشت مسولیت را به گردن جوانانی انداخت که در آن ناحیه بازی میکردند.

بر اثر سقوط درب ورودی ساختمان متروکه که پیشتر به عنوان ساختمان خانه بهداشت مریوان کانی دینار استفاده می شد یک دختر بچه شش ساله از ناحیه سر به شدت آسیب دید که به گفته شاهدین ماجرا پس از انتقال به بیمارستان بوعلی مریوان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

هرچند مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان، حاضر به گفت و گو با خبرنگاران نشد اما با تماس تلفنی خود با یکی از سایت های محلی مریوان ضمن تاید این خبر گفته است که بر اثر افتادن درب قدیمی مرکز بهداشت شهرک هجرت مریوان بر روی دختر ۵ ساله متاسفانه این دختر بچه در مسیر بیمارستان بوعلی فوت کردند.

ایوب غلامی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان در تماس تلفنی برای در بردن شبکه بهداشت و دستگیری نوجوانان مریوانی  که در آن ناحیه بازی میکردند، اظهار کرد: بنا به گفته شاهدان عینی بعدازظهر روز چهارشنبه چند پسر نوجوان با آویزان کردن خود به درب ورودی مرکز بهداشت قدیمی شهرک هجرت (جوجه سازی) و تکان دادن آن متاسفانه دختر ۵ ساله ای به اسم پریا غلام ویسی بر اثر افتادن این درب از ناحیه سر مصدوم و بلافاصله اورژانس در محل حاضر و دختر ۵ ساله را به بیمارستان منتقل می کند که متاسفانه بر اثر شدت ضربه در مسیر بیمارستان بوعلی این شهرستان فوت کرده است.

مدیر خانه بهداشت مریوان افزود: ماموران کلانتری بعد از این حادثه تلخ در محل حاضر و مشاهدات شاهدان عینی را ثبت کردند. غلامی تأکید کرد این موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

احتمالا اقدامات بعدی و سرکیسه کردن خانواده های نوجوانانی است که در آن ناحیه بازی میکردند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy