حمله وحشیانه با دیلم برای ورود و غارت خانه شخصی علی اصغر غروی

111
حمله وحشیانه با دیلم برای ورود و غارت خانه شخصی علی اصغر غروی
حمله وحشیانه با دیلم برای ورود و غارت خانه شخصی علی اصغر غروی

مامورین امنیتی روز گذشته سه شنبه ۱۰مهر ۹۷ در یک حمله وحشیانه به منزل شخصی علی اصغر غروی عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران دربهای منزل را شکسته و وارد خانه شدند.

مامورین که با خود خودروی حمل بار آورده بودند پس از تفتیش کامل منزل به غارت اموال پرداخته تعدادی از نفرات حاضر در منزل این فعال ملی مذهبی را دستگیر و با خود بردند.

اسامی تعدادی از بازداشت شدگان: خانم ها عاطفه ورپایی، الهام فردوسی‌زاده، بهناز محسنی، هاجر مالکی‌پور، و آقایان امید سلیمانی و محمد شمس بوده است.

 گفته شده درهای چوبی ورودی منزل از سوی ماموران امنیتی با دیلم  شکسته و وسایل شخصی علی اصغر غروی ، از جمله کامپیوتر، لب‌تاپ، آلبوم‌های عکس، دست نوشته‌ها، الواح فشرده، فیلم‌ها و نوارهای کاست ضبط شد.

یکی از شاهدان گفته است: نیروهای امنیتی درهای چوبی ورودی و واحدهای داخلی را با دیلم شکسته و به یکی از خانم‌های میهمان دستبند زدند .

این منبع مطلع افزود: «تعداد ماموران حدود ۱۵ نفر بوده که به همراه یک وانت و یک کامیون برای بردن وسایل آمده بودند و حکم قضایی برای ورود به خانه نداشتند، از اینرو اقدام به شکستن درهای بیرون و داخل کردند

آنها ضمن توقیف وسایل شخصی و بر هم زدن منزل، ضبط تمام آثار او و ابزارهای فنی، از جمله کیس‌ها، کامپیوتر، لب تاب‌ها، آلبوم‌های عکس، دست نوشته‌ها، الواح فشرده، فیلم‌ها و نوارهای کاست، تعدادی از حاضرین را بازداشت کردند و ساعت ۳ بعد از ظهر منزل را ترک کردند.»

هنوز اطلاعی از محل بازداشتی ها در دست نیست و هنوز هیچ نهادی این بازداشت را نپذیرفته است.

علی اصغر غروی می‌گوید نیروهای امنیتی یورش برنده او و میهمانانش را در واحد دخترشان زندانی کردند و خود هرچه خواستند و توانستند بردند.

علی اصغر غروی عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران و مسئول شاخه اصفهان این حزب است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy