کاسبی دولت و سپاه پاسداران با نوسان نرخ دلار و مکیدن خون مردم

115
کاسبی دولت و سپاه پاسداران با نوسان نرخ دلار و مکیدن خون مردم
کاسبی دولت و سپاه پاسداران با نوسان نرخ دلار و مکیدن خون مردم

سقوط ۳ هزار تومانی نرخ دلار اگر مقطعی هم باشد نشان می‌دهد که نرخ دلار به تحریم‌ها وابسته نیست و به ورود چند میلیارد دلاری پول‌های کثیف در بازار وابسته است. دولت و سپاه پاسداران با بالا پایین کردن نرخ دلار کاسبی میکنند.

امروز یک پیرمرد در میدان فردوسی با پایین آمدن نرخ دلار در حال سکته بود. که او را به بیمارستان منتقل کردند. پسرش میگفت که خانه‌اش را فروخته و دلار خریده و امروز نرخ دلار اینطوری پایین آمده است و او میترسد از این هم پایین تر بیاید همه چیزش را از دست داده است. خیلی ها در آستانه سکته هستند. بازار ارز و نرخ دلار مردم را روانی کرده است. تعدادی از این راه امرار معاش میکنند.

کارشناسان معتقدند که این نزول قیمت دلار پایدار نخواهد بود و پس از یکی دو روز مجددا سیرسعودی در پیش خواهد گرفت.

کاهش قیمت دلار کاملا کاذب است زیرا در فضای بین المللی اتفاقی به نفع جمهوری اسلامی نیفتاده است که نرخ دلار با آن اتفاق پایین آمده باشد بنابر این تنها و تنها یک حقه کثیف سپاه برای تخلیه جیب مردم است.

سپاە پاسداران با ترفند تزریق دلار در بازار و با دادن وعده‌های بدون پشتوانه و ایجاد امید‌های بی‌پایه همراه با دستکاری واقعیت‌ها، ‌بار دیگر میخواهد ته مانده جیب مردم را خالی کند. زیرا آنها به این اصل معتقدند که مردم فقیر اعتراض نمیکنند و تا زمانی که مردم مشغول رزق و روزی خود باشند به حکومت و نسبت به بلاهایی که سرشان می‌آید بی تفاوت هستند.

 همه معادلات بە زیان جمھوری اسلامی است و بزودی موج بزرگ گرانی، بیکاری و فقر شروع میشود.

آنها میخواهند با پایین آوردن کاذب و موقتی قیمت دلار، دلارھای مردم را جمع کردە و ماە آیندە کە شاھرگ درآمد جمھوری اسلامی قطع شد با بھایی بسیار بالاتر بە مردم بفروشند. مردم باید هوشیار باشند که فریب سپاه را نخورند و دوباره مالباخته نشوند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy