همزمان با افشای سناریوی سپاه دستگیری‌های گسترده و تحقیر جوانان اهواز
همزمان با افشای سناریوی سپاه دستگیری‌های گسترده و تحقیر جوانان اهواز

با اینکه گمانه زنی در مورد سناریوی سپاه پاسداران در حمله به رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱تیر بیشتر میشود، دستگیری‌های گسترده هم در شهرهای اهواز ادامه دارد.

دیکتاتوری آخوندی تعدادی از جوانان را تحت عنوان حمله کنندگان به خیابان  آورد و توسط اوباش خود مورد تحقیر و شکنجه‌های جسمی قرار داد.

این در حالیست که تا کنون دهها تن از جوانان در شهرهای مختلف تحت عنوان دستگیری حمله کنندگان به رژه نیروهای حکومت در اهواز، با حمله به خانه‌ هایشان به صورت گسترده دستگیر شده اند.

پس از تهاجم روز ۳۱شهریور به رژه نيروهای مسلح حکومت در اهواز، مأموران اطلاعاتی و امنیتی در شهرهای مختلف از جمله در اهواز؛ خرمشهر؛ آبادان و سوسنگرد،  کوت عبدالله؛ کوت سیدصالحی؛ کوی علوی؛ ملاشیه و مندلی با دستگیریهای کور و یکباره به اماکن نامعلوم منتقل شده اند.

خبرهای رسیده از اهواز حاکی است که خودروهای شخصی متعلق به نهادهای امنيتی با شماره پلاک خرم آباد در مناطق كوی علوی، كوت عبدالله و سه راه شهر اهواز در حال گشت زنی هستند. عده زیادی از مردم در مناطق مختلف  به دلایل نامعلوم بازداشت شده‌اند. اكثر كسانی كه سابقه بازداشت يا حبس داشته‌اند دوباره بازداشت شده اند.

در این حال گمانه‌زنی ها بر اینکه کلیت حمله و داعش نمایی کار اطلاعات سپاه بوده است روز به روز پررنگ‌تر میشود. نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: در جلسه کمیسیون دو فیلم از حادثه اهواز نمایش داده شد؛ تاسف‌آور بود؛ چرا که ۴ نفرم مهاجم ۱۲ دقیقه به راحتی تیراندازی می‌کنند؛ رفت و آمد می‌کنند؛ خشاب‌هایشان را عوض می‌کنند؛ هیچکس به آنها حتی شلیک هم نمی‌کند و کسی هم باهاشون کاری ندارد.

خانه ملت: نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی بعد از جلسه کمیسیون گفت: در جلسه کمیسیون دو فیلم از حادثه تروریستی اهواز نمایش داده شد؛ تاسف‌آور بود؛ چرا که ۴ تروریست ۱۲ دقیقه به راحتی تیراندازی می‌کنند؛ رفت و آمد می‌کنند؛ خشاب‌هایشان را عوض می‌کنند؛ هیچکس به آنها حتی شلیک هم نمی‌کند.

او همچنین گفت: یکی از تروریستها (در حمله اهواز)، صبح قبل از شروع رژه می‌آید و برانداز عملیاتی می‌کند؛ خیابان را تا انتها می‌رود و می‌آید؛ بررسی می‌کند از کجا بیایند و بروند و آنجا هیچ نیروی امنیتی وجود ندارد!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy