قتل خاموش فرزاد وزیری در خانه‌اش توسط اداره اطلاعات سنندج با سیانور

202
قتل خاموش فرزاد وزیری در خانه‌اش توسط اداره اطلاعات سنندج با سیانور
قتل خاموش فرزاد وزیری در خانه‌اش توسط اداره اطلاعات سنندج با سیانور

فرزاد وزیری معلم سنندجی توسط اطلاعات در خانه‌اش به قتل رسید. این قتل همزمان با روز کشتار در اهواز توسط سپاه پاسداران در سنندج صورت گرفت. فرزاد وزیری معلم کرد سنندج را در خانه‌اش کشتنند.

 جسد فرزاد در حالیكه‌ اعضای خانواده‌اش منزل نبودند پیدا شد و نیروهای امنیتی علت مرگ را خوردن قرص سیانور اعلام كرده‌اند.

دو تن از نزدیکان فرزاد وزیری معلم مقتول گفته‌اند در او هیچ نشانه‌ای از خودکشی کردن ندیده بودند و او قصدی برای خودکشی را به کسی ابراز نکرده بود.

اما این معلم چند روز قبل توسط اداره اطلاعات سنندج احضار و تهدید شده بود. یکی از اقوام وی گفت: فرزاد وکیلی چند روز پیش از ماجرای ساختگی خودكشی، توسط اطلاعات احضار شده‌ و بخاطر پستهای مخالفت با نظام در شبكه‌های اجتماعی بشدت مورد تهدید قرار گرفته‌ بود.

فضای اجتماعی و فعالیت در شبکه های مجازی از مهمترین موضوعاتی است که اداره اطلاعات و پلیس فتا روی آن متمرکز است و با نهایت کوشش و تلاش میخواهد آن را به روی مردم مسدود کند و اگر کاری پیش نبرد به حذف فیزیکی فعالین روی می آورد. یک نمونه مشمئز کننده و مسخره اقدام علیه فضای مجازی را در کلیپی که به ضمیمه است مشاهده کنید.

در روز عاشورا که از شمر و یزید برای جفا به امام حسین مداحی میکنند مداحان مجیز گوی ولی فقیه از تلگرام میگویند که چه به روز ولایت آورده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy