کشف دوربین‌های اطلاعات و سپاه پاسداران جاسازی شده در بین درختان

231
کشف دوربین‌های اطلاعات و سپاه پاسداران جاسازی شده در بین درختان
کشف دوربین‌های اطلاعات و سپاه پاسداران جاسازی شده در بین درختان

بنا به گزارشات رسیده در برخی نقاط بهشت زهرا از کشف دوربین‌های اطلاعات در بین درختان برای کنترل مردم دیده شده است. در بین دوربین‌های کار گذاشته شده است دو دوربین که بین قطعه ۳۱ و ۳۳ بهشت زهرا قرار دارد دارای چرخش ۳۶۰درجه است.

دوربین‌ها طوری کار گذاشته شده است که در نظر اول کسی متوجه آنها نمیشود.

پیش از این هم تعدادی از جوانان تهران از کشف شنود در داخل درختان که به صورت میخ بود پرده برداشته بودند.

آژانس ایران خبر ۲۹مرداد۹۷ تعدادی از جوانان تهرانی به طور اتفاقی به شنودهای کارگذاشته شده سپاه پاسداران و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در بدنه درختان تهران برمیخورند.

این شنودها به شکل میخ داخل بدنه درختان کارگذاری شده است. پس از خارج کردن این میخ‌ها توسط جوانان کنجکاو و هوشیار مشخص میشود که در واقع این یک محفظه برای جاسازی شنود است.

این در حالیست که اوایل تیرماه امسال سپاه پاسداران از کشف صدها دستگاه بیسیم، تجهیزات شنود، جاسوسی و استراق سمع را در شمال تهران اطلاع رسانی کرده بود.

به گزارش تسنیم، اطلاعات سپاه تهران موفق شد صدها دستگاه بیسیم سازمانی، تجهیزات شنود و استراق سمع را در شمال تهران کشف و ضبط کند.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با تسنیم با تایید این خبر در تشریح جزئیات آن اظهار کرد: این تجهیزات از یک باند شناسایی و کشف شد که به صورت سازمان یافته، اقدام به فروش این تجهیزات می‌کردند.

وی ادامه داد: به دنبال پیگیری این پرونده، ۴ نفر از عناصر اصلی این باند توسط اطلاعات سپاه پاسداران، شناسایی و دستگیر شدند.

به گفته این منبع آگاه، تجهیزات کشف شده از استان‌های مرزی و به صورت قاچاق وارد کشور شده بود.

بر اساس این گزارش، تمام اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند و تمام ابزارها و تجهیزات شنود و جاسوسی این باند، کشف و ضبط شد.

به نظر میرسد آقایان همواره برای رد گم کردن خبرها را در رسانه های مربوط به خودشان وارونه جلوه میدهند.

اما واقعیت کشف و ضبط شنودهایی است که توسط جوانان تهرانی انجام شده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy