ورشکستگی سکه ثامن و مفهوم امینیت وآرامش در اقتصاد مقاومتی خامنه‌ای

40
ورشکستگی سکه ثامن و مفهوم امینیت وآرامش در اقتصاد مقاومتی خامنه‌ای
ورشکستگی سکه ثامن و مفهوم امینیت وآرامش در اقتصاد مقاومتی خامنه‌ای

در حالی خبر ورشکستگی سکه ثامن اعلام شده که عده‌ای از سرمایه‌گذاران این موسسه درباره سرنوشت پول خود اظهار نگرانی کرده‌اند.

در متنی که به نقل از این موسسه منتشر کرده‌اند آمده: “به اطلاع می‌رساند بنا به استفاده کاربران و تریدرها از ربات‌های غیرمجاز و همچنین کارمند ثامن که به نام شوهر خود معامله می‌کرد به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و………به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و سودهای غیر متعارف کاربران که به وسیله ربات‌ها و اتو رفرش استفاده شده است، به اطلاع می‌رساند سکه ثامن ورشکستگی خود را اعلام می‌نماید.”

در این اطلاعیه همچنین گفته شده: “از امروز فقط کاربران می‌توانند پول‌های خود را بدون دریافت سودهای غیر متعارف ثبت درخواست نمایند؛ کاربران امروز مهلت دارند موجودی خود را به فروش رسانده و درخواست واریز نمایند.”

سکه ثامن که به نام شرکت “آریو پرگاس آیلین” به ثبت رسیده بصورت آنلاین فعالیت دارد در سال ۱۳۹۵ کار خود را شروع کرد. این موسسه به مدیریت فرهاد زاهدی فر در خرید و فروش آنلاین انواع سکه‌های طلا و همچنین طلای آب شده فعالیت داشته و هزاران کاربر از این طریق به معامله می‌پرداختند.

طی روزهای اخیر بعضی از کاربران آن گفته‌اند امکان برداشت موجودی حساب‌های خود را ندارند و این به نگرانی‌ها درباره سرنوشت پول آنها دامن زده است.

بگفته یکی از مخاطبان بی‌بی‌سی فارسی افراد ذینفع از چند میلیون تا چند میلیارد از این موسسه طلبکار هستند. بعضی دیگر گفته‌اند از ابتدای هفته جاری امکان معامله در این سایت میسر نیست و دفاتر آن در تهران و تبریز هم بسته شده است.

تجارت الکترونیک ثامن در سال ۱۳۹۵ پس از اینکه خامنه‌ای اقتصاد مقاومتی را بعنوان نام سال ۹۵ انتخاب کرد دزدی خود را از جیب مردم شروع کرد.

به تبلیغات این شرکت توجه کنید:

این شرکت دروازه تجارت الکترونیک را در زمینه تجارت و خرید و فروش آنلاین انواع سکه های بهار آزادی ، سکه امامی ۸۶ ، سکه نیم، سکه ربع بهار و سکه گرمی و همچنین طلای آبشده به روی تمام هموطنان باز نموده و خدمات مرتبط را در این عرصه به تمام هموطنان عزیز بدون هیچ محدودیت مکانی و جنسیتی در راستای کارآفرینی به بهترین شیوه ممکن ارائه می نماید.

در این راستا تجارت الکترونیک ثامن با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت و فراگیر شدن آن نزد مردم در سرتا سر دنیا در اقدامی جدید و بی سابقه به منظور افزایش فعالیت های اقتصادی مردم به آسان ترین نحو ممکن ، سامانه ای را به صورت اینترنتی برای مبادلات طلای مشتریان خود راه اندازی کرده است که در زیر به معرفی آن پرداخته می شود.

در سیستم معاملاتی ثامن تمامی افراد بدون هیچ محدودیت مکانی در تمام نقاط دنیا و یا به عبارتی بهتر تمامی افرادی که دسترسی به اینترنت داشته و حساب شخصی آن ها دارای کارت عابر بانک جهت خرید اینترنتی می باشد به آسانی وارد بازار خرید و فروش طلا میشوند و به آسان ترین طریق نسبت به فروش و یا تحویل آن اقدام می نمایند.

امکان انجام معامله در هر نقطه از جهان وبا نرخ جهانی

شارژ ریالی خود حتی در ایام تعطیل

دریافت اعتبار تا سقف ۲ میلیارد تومان برای کاربران

امنیت و ارامش

هر نوع اطلاعات شخصی و مهم میتواند برای کاربران با ارزش باشد با سکه و ثامن با امینیت و ارامش معاملات خود را انجام دهید

ثبت نام نمایید

برای استفاده از امکانات سیستم و انجام معاملات خرید و فروش هم اکنون عضو سکه و طلای ثامن شوید ثبت نام رایگان می باشد.

سود خود را کسب کنید

شما با استفاده از امکانات ارایه شده توسط این مجموعه به صورت لحظه ای خرید و فروش نموده و با بهره گیری از این ابزارها به راحتی کسب سود نمایید.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy