درگیری مزدور لباس شخصی با خانم بی حجاب در هواپیما و واکنش جالب مسافران

294

در یک درگیری که بین یک خانم بی حجاب با یک مزدور لباس شخصی روی داد،  مردم با حمایت از این هموطن مزدور لباس شخصی را از هواپیما بیرون راندند.

واکنش یکپارچه هموطنان کارد به استخوان رسیده باعث میشود که پرسنل هواپیما این مزدور را برای نجات از دست مردم به بیرون هواپیما هدایت کنند. یکی از هموطنان در توضیح وضعیت میگوید عمرشون تموم شده زورشون میاد!

یاد آوری میشود

اخیرا درگیری و کتک خوردن و نهایتا کشته شدن مزدوران حکومتی نسبت به قبل خیلی بیشتر شده است

چنانچه عصر روز پنجشنبه گذشته در یک درگیری یک طلبه در مشهد توسط یک جوان مورد حمله باضربات چاقو قرار گرفت که دو روز بعد کشته شد.

از روز ۱۵شهریور تا ۲۱ شهریور چهار درگیری همراه با ضرب و شتم عوامل حکومتی توسط رسانه های حکومتی منتشر شده است.

روز پنج شنبه ۱۵شهریور ۹۷ درگیری بین مردم و مزدوران شهرداری در مهاباد رخ داد در این درگیری ماموران شهرداری بە یک دستفروش فقیر حمله کرده بودند توسط جوانان مهاباد با کتک از محل دور شدند.

روز جمعه ۱۶شهریور ۹۷ در یک درگیری ماموران دولتی توسط مردم قزوین کتک مفصلی خوردند و هنوز در بیمارستان هستند.

 این درگیری هنگامی رخ داد که ماموران در حال خوشگذرانی بودند.

مردم به طور ناگهانی بر آنان فرود آمده و طی یک درگیری کتک مفصلی به ماموران خوراندند.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: بامداد جمعه تعدادی از نیرو های اورژانس که در مأموریت تابستانی حضور داشتند و در لاین جنوبی آزادراه قزوین- کرج مستقر بودند مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

کیهان نوشت: این افراد ناشناس بدون هیچ دلیلی به محل استقرار نیرو ها حمله ور شده و علاوه بر هتاکی شدید به آن ها آسیب رساندند.

وی بیان کرد: نواحی مختلف بدن این نیروی اورژانس دچار آسیب شده و در حال حاضر بستری است.

پالیزگیر یادآور شد: این نیروی وظیفه شناس به دستور اورژانس کشور مورد مراقبت ویژه قرار گرفته است و شرایط تسریع در روند بهبودی وی فراهم می باشد.

این فرمانده در پایان برای دلخوشی مامورین کتک خورده و اورژانس بستری شده گفت که ضاربان متواری شدند اما بواقع آیا کسی سرپا بود که بازداشت کند؟.

ساعت ۲۱ شب گذشته ۱۸شهریور ۹۷ درگیری مسلحانه در پاسگاه جعفرآباد میناب رخ داد در این درگیری دو تن از فرماندهان نیروی انتظامی کشته و دو سرباز نیز مجروح شدند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy