بازداشت شدن همدست ولی فقیه، مدیرکل بنیاد مستضعفان استان البرز

73
بازداشت شدن همدست ولی فقیه، مدیرکل بنیاد مستضعفان استان البرز
بازداشت شدن همدست ولی فقیه، مدیرکل بنیاد مستضعفان استان البرز

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از بازداشت مدیرکل سابق بنیاد مستضعفان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری میزان، رضا شاکرمی گفت: «این فرد که تا تیرماه سال جاری مدیرکل بنیاد مستضعفان استان بوده با همکاری تعدادی از کارمندان بنیاد در ازای فروش زمین‌های مرغوب با ارزیابی غیرواقعی و تخفیف قابل ملاحظه‌ای مبالغی را به عنوان رشوه از خریداران دریافت کرده است.»

او افزود، این فرد بعد از دستگیری “به دریافت مبالغی” اعتراف کرده است.

دومین متهم این پرونده نیز بعد از بازداشت به دریافت “وجه نقد و بیش از ۳ هزار مترمربع زمین زیر قیمت واقعی” اقرار کرده و تحقیقات در حال تکمیل است. برخی از پرداخت‌کنندگان مبالغ نیز شناسایی و ضمن تفهیم اتهام، قرار تأمین کیفری متناسب در خصوص آنان صادر شده است.

یکی از مال‌غارت شدگان در رابطه با دستگیری این فرد که حتی حکومت به دلیل همدستی و همپالکی بودن با او اسمش را هم ذکر نمیکنند گفت:

وقتی دزد بزرگی مثل سیف از جایگاهش اخراج میشود بعد توسط خود روحانی مقام میگیرد و تشویق میشود و بهش میگه قانون‌مدار، اعتدال‌گرا و با منشور اخلاقی !

دیگر اخبار این دستگیریها تهوع آور میشود.

در مملکتی که همه چیز با پینه کثیف روی پیشانی سنجیده میشود.

خبر این بود: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در حکمی «ولی الله سیف» را به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور پولی و بانکی منصوب کرد.

متن حکم حسن روحانی :

نظر به مراتب تعهد، توان علمی و سوابق مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور رئیس جمهور در امور پولی و بانکی» منصوب می‌شوید.

امید است با توفیق الهی در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.‌

لعنت بهتون

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy