در حالیکه خانواده ها مقابل زندان بودند ۴جوان زیر ۲۳سال را اعدام کردند

92
در حالیکه خانواده ها مقابل زندان بودند 4جوان زیر 23سال را اعدام کردند
در حالیکه خانواده ها مقابل زندان بودند 4جوان زیر 23سال را اعدام کردند

امروز سومین روز اعتراض خانواده جوانان زیر اعدام در قیر و کرزین است. مردم مقابل فرمانداری شهرستان تجمع کرده و خواهان آزادی فرزندانشان هستند.

روز گذشته نیز خانواده ها در اعتراض به اعدام فرزندانشان به محل دادگاه انقلاب قیر و کارزین رفته و آن را مورد هجوم قرار دادند. امروز یکشنبه ۲۵شهریور ۹۷؛ در حالیکه خانواده ها پشت درب فرمانداری بودند به آنها خبر داده شد که ۴تن از فرزندانشان اعدام شده اند.

اکیپ اعدامی ها شامل ۹نفر میشود که همگی زیر۲۳سال سن دارند. بنا بگفته خانواده ها قرار است ۵جوان دیگر هم تا آخر همین هفته اعدام شوند .

بااینکه خانم شاکی؛ شکایت خود را پس گرفته است ولی مقامات رژیم به آن اعتنایی نکردند.

انعکاس خبر تجمع اعتراضی خانواده های جوانان اعدامی در قیر وکارزین فارس و اعدام ۴نفر از جوانان در ۱۹ شهریور ۹۷ در خبرگزاری تسنیم

تسنیم ۱۹شهریور تایید اعدام این ۹ نفر را اعلام کرد و نوشت۹ متجاوز به عنف در استان فارس اعدام می‌شوند.

احکام اعدام در ملا عام صرفا جهت ایجاد رعب و وحشت صورت میگیرد. در فاز پایانی و سراشیب سقوط تنها ابزار دیکتاتورها وحشت‌افرینی است که این کار را با اقدام شنیع اعدام در ملا عام پیش میبرند.

لازم با یادآوری است که مردم ایران هرگز در نمایشاتی که حکومت برای نا امید کردن آنها استفاده میکند نباید شرکت کنند و این گونه مراسم رقص مرگ جوانان بر بالای چوب های دار را به خود عوامل حکومت واگذار کنند.

برای حکومتی که تفکیک جنسیتی در همه جا اولین شرط شرکت است در مراسم اعدام هیچ اجباری گذاشته نمیشود و همه کس میتواند بدون مانع نمایش وحشت را تماشا کند.

اگر تجاوز حکم مرگ دارد چرا سلمان خدادادی نماینده مجلس که به دهها دختر بینوا تجاوز کرده است مجازات نمیشود. اگر تجاوز جرم است چرا متجاوزین دختران ایرانشهری که از عوامل حکومت بودند مجازات نشدند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy