پیدا شدن درخت معجزه در همدان مردم این شهر را به سوی خود کشاند

337
پیدا شدن درخت معجزه در همدان مردم این شهر را به سوی خود کشاند
پیدا شدن درخت معجزه در همدان مردم این شهر را به سوی خود کشاند

چند روز پیش معجزه یک درخت مردم همدان را به سوی خود جلب کرد. مردمی که به دنبال معجزه‌ای هستند تا مشکلاتشان را حل کند. این درخت معجزه‌اش آبی بود که از آن روان شده بود.

به همین دلیل به عنوان تبرک مردم دست و رو می‌شستند و از آب آن می نوشیدند.

چند روز بعد مشخص شد که معجزه الهی چیزی نیست جز یک درخت که تنه اش پوک شده و آب شهرداری برای فضای سبز به داخل آن نفوذ کرده و تل انبار شدن آب باعث بیرون ریختن آن میشود.

احتمالا تمام کسانیکه به این معجزه دل بسته بودند باید چک پزشکی بشوند

‏تصویر جوشش آب از تنه یک درخت در همدان و مردمی که به گمان معجزه الهی و تبرک، دست و صورت‌شون رو با آب درخت می‌شورند و ازش می‌خورند !
اگر آخوندها متوجه میشدند دورش بقعه درست میکردند و برای آب تبرک از مردم پول میگرفتن.

اما به طور واقعی درختی به اسم درخت معجزه وجود دارد و آن درختی به اسم مورینگا اولیفرا است این درخت به عنوان درخت معجزه در سرتاسر جهان شناخته شده است.

پس از مطالعه ی دقیق و کامل در مورد گیاه مورینگا و خواص غذایی و درمانی بی نظیر آن، به آسانی می توان دلیل نامگذاری درخت معجزه روی گیاه مورینگا را درک کرد. درخت مورینگا دارای ظاهری معمولی و سریع الرشد بوده، و در مناطق و اقلیم های مختلف قابل کشت و رشد می باشد.

زمانی که خواص تغذیه ای مورینگا را در نظر می گیریم، به عنوان یک مکمل غذایی برای ورزشکاران، زنان شیرده و مردان، فوق العاده مفید و موثر می باشد.

برگ های مورینگا حاوی مقدار زیادی ویتامین A و B، کلسیم، آهن و مقدار زیادی پروتئین هستند. نسبت ویتامین ها و پروتئین ها در برگ های تازه و خشک مورینگا متفاوت است.

بر اساس آزمایش های انجام شده بر روی هریک از برگ های سبز مورینگا، مقدار مواد مغذی موجود در برگ های خشک مورینگا، به نسبت بیشتر از برگ های تازه مورینگا می باشد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy