کشته شدن آخوند طرفدار محمد رئیسی پس از درگیری با جوان مشهدی

390
کشته شدن آخوند طرفدار محمد رئیسی پس از درگیری با جوان مشهدی
کشته شدن آخوند طرفدار محمد رئیسی پس از درگیری با جوان مشهدی

درگیری و کتک خوردن عوامل حکومت رو به ازدیاد میرود. آخوند محمد تولایی که پنجشنبه شب در یک درگیری مورد حمله با چاقو قرار گرفته بود در اثر شدت جراحات وارده کشته شد.

بنا به گزارشات تکمیلی این آخوند که در بخش مراقبت های ویژه هم بستری شده بود و از بیشترین پشتیبانی و امکانات و حتی ملاقات خود رئیسی هم برخوردار بود بالاخره جان سپرد.

بنا به گزارشات از جوان کارد به استخوان رسیده به بهانه یک سوال، ناگهان کاردی را بالا برد و بر قفسه سینه  این آخوند فرود آورد. مهاجم کارد را بیرون کشید و در حالی که خون از سینه طلبه جوان فواره می زد از محل گریخت.

این اقدام عصر روز پنجشنبه صورت گرفت زمانی که یک طلبه ۲۷ساله به نام محمد تولایی مشغول فعالیتهای تبلیغی در مشهد بود.

بنا به گزارشات فرد معترض توانسته از صحنه بگریزدو آخوند مزبور هم اکنون پس از چند روز مرد. درگیری و کتک خوردن آخوندها به دلیل ترس آنها رسانه ای نمیشود.

از روز ۱۵شهریور این چهارمین درگیری همراه با ضرب و شتم عوامل حکومتی است که توسط رسانه های حکومتی منتشر شده است.

روز پنج شنبه ۱۵شهریور ۹۷ درگیری بین مردم و مزدوران شهرداری در مهاباد رخ داد در این درگیری ماموران شهرداری بە یک دستفروش فقیر حمله کرده بودند توسط جوانان مهاباد با کتک از محل دور شدند.

روز جمعه ۱۶شهریور ۹۷ در یک درگیری ماموران دولتی توسط مردم قزوین کتک مفصلی خوردند و هنوز در بیمارستان هستند.

 این درگیری هنگامی رخ داد که ماموران در حال خوشگذرانی بودند.

مردم به طور ناگهانی بر آنان فرود آمده و طی یک درگیری کتک مفصلی به ماموران خوراندند.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: بامداد جمعه تعدادی از نیرو های اورژانس که در مأموریت تابستانی حضور داشتند و در لاین جنوبی آزادراه قزوین- کرج مستقر بودند مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

کیهان نوشت: این افراد ناشناس بدون هیچ دلیلی به محل استقرار نیرو ها حمله ور شده و علاوه بر هتاکی شدید به آن ها آسیب رساندند.

وی بیان کرد: نواحی مختلف بدن این نیروی اورژانس دچار آسیب شده و در حال حاضر بستری است.

پالیزگیر یادآور شد: این نیروی وظیفه شناس به دستور اورژانس کشور مورد مراقبت ویژه قرار گرفته است و شرایط تسریع در روند بهبودی وی فراهم می باشد.

این فرمانده در پایان برای دلخوشی مامورین کتک خورده و اورژانس بستری شده گفت که ضاربان متواری شدند اما بواقع آیا کسی سرپا بود که بازداشت کند؟.

ساعت ۲۱ شب گذشته ۱۸شهریور ۹۷ درگیری مسلحانه در پاسگاه جعفرآباد میناب رخ داد در این درگیری دو تن از فرماندهان نیروی انتظامی کشته و دو سرباز نیز مجروح شدند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy