درگیری و کتک زدن ماموران توسط جوانان کارد به استخوان رسیده قزوین

112
درگیری و کتک زدن ماموران دولتی در قزوین مامورین را لت
درگیری و کتک زدن ماموران دولتی در قزوین مامورین را لت

روز جمعه ۱۶شهریور ۹۷ در یک درگیری ماموران دولتی توسط مردم قزوین کتک مفصلی خوردند و هنوز در بیمارستان هستند.

 این درگیری هنگامی رخ داد که ماموران در حال خوشگذرانی بودند.

مردم به طور ناگهانی بر آنان فرود آمده و طی یک درگیری کتک مفصلی به ماموران خوراندند.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: بامداد جمعه تعدادی از نیرو های اورژانس که در مأموریت تابستانی حضور داشتند و در لاین جنوبی آزادراه قزوین- کرج مستقر بودند مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

کیهان نوشت: این افراد ناشناس بدون هیچ دلیلی به محل استقرار نیرو ها حمله ور شده و علاوه بر هتاکی شدید به آن ها آسیب رساندند.

وی بیان کرد: نواحی مختلف بدن این نیروی اورژانس دچار آسیب شده و در حال حاضر بستری است.

پالیزگیر یادآور شد: این نیروی وظیفه شناس به دستور اورژانس کشور مورد مراقبت ویژه قرار گرفته است و شرایط تسریع در روند بهبودی وی فراهم می باشد.

این فرمانده در پایان برای دلخوشی مامورین کتک خورده و اورژانس بستری شده گفت که ضاربان متواری شدند اما بواقع آیا کسی سرپا بود که بازداشت کند؟.

یادآوری میشود روز اول شهریور امسال در اقدامی مشابه یک راننده لندکروز که مورد تعقیب مامور راهنمایی قرار گرفته بود پس از اینکه چپ کرد مامور راهنمایی را به باد کتک گرفت و جالب این بود که کسی هم مزاحم جوان کتک زننده نمیشد و مامور زیر دست و پا لباسش پاره شده بود.

درگیری یک راننده در دشت ارژن شیرازبا پلیس –  یک راننده لندکروز توسط یک پلیس که دنبال گرفتن رشوه بود دنبال میشود در تعقیب این راننده چپ میکند. پس از خروج از خودرو راننده پلیس را گیر آورده و بشدت کتک میزند و پلیس را به زمین میزند و لباسهایش را هم پاره میکند. این درس عبرت خوبی برای بقیه پلیسهای زورگوی بین راهی است که امان مردم را بریده اند. (بابت الفاظ رکیک عذر خواهی میکنیم)

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy