اعدام زندانی در حال اعتصاب و توپ باران از فاصله دور هرگز نشانه قدرت نیست

84
اعدام زندانی در حال اعتصاب و توپ باران از فاصله دور هرگز نشانه قدرت نیست
اعدام زندانی در حال اعتصاب و توپ باران از فاصله دور هرگز نشانه قدرت نیست

صبح امروز علیرغم فراخوانهای مکرر بین المللی سه زندانی سیاسی رامین حسین پناهی ۲۴ساله، زانیار مرادی ۳۰ساله و لقمان مرادی ۳۲ساله را در زندان گوهردشت کرج، اعدام کردند.

همزمان مقرات حزب دموکرات کردستان از پایگاهی در تبریز مورد هدف قرار داده شد و تعدادی از اعضا و پیشمشگه‌های حزب دموکرات کشته و مجروح شدند.

ریاست شورای وزیران اقلیم کردستان در اطلاعیه‌ای هدف قرار گرفتن مقرهای این دو حزب «از سوی جمهوری اسلامی ایران که به کشته و مجروح شدن شماری از آنان منجر شد» را محکوم کرد

این اقدامات از طرف حکومت ایران البته برای قدرت‌نمایی صورت میگیرد! این قدرت نمایی زمانی برای حکومت بحران زده آخوندی حیاتی میشود که عمق استراتژیکش در عراق مورد تاخت و تاز  جوانان عراقی قرار گرفته و کنسولگری اش را در شب گذشت خاکستر کردند. عناصر وابسته به ملاها مخفی شده و قدرت تردد ساده از آنان گرفته شده است.

کشتن زندانیان بی دفاع در حالت اعتصاب غذا قدرت نیست!

موشک پرانی از راه دور به قدرت نمایی نیست!

ذوق و پایکوبی قاتلان مشمئز کننده عناصر ولایی طولی نمیکشد.

قدرت آن روزی است که مردم در کف خیابان با ملاها روبرو شوند و حساب تک به تک قاتلان را کف دستشان بگذارند!

قدرت آن روزی سنجیده میشود که نیروهای وارفته ولایی با دشمن اصلی‌شان در کف خیابان مواجه شوند. آن روز نه دور است و نه راه گریزی برای جنایتکاران متصور است.

سرکوب و اعدام و توپ‌باران و حملات موشکی، ایجاد فضای رعب تنها برای عقب انداختن روز قیام مردم است. آتش زیر خاکستر به زودی شعله ور میگردد و بنیان جنایتکاران را از بن می کند!

با صمیمانه ترین تسلیت به دایه شریفه مادر رامین حسین پناهی و به خانواده دوستان و دوست دارانش، با دردمندان ترین تسلیت به دایه آمنه مادر زانیار مرادی به دیگر اعضای خانواده و دوستانش و با تسلیت به مادر مطلوم لقمان حسین پناهی! شهادت این سه دلاور را به همرزمانشان تسلیت میگوییم!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy