خبر شوکه کننده بازداشت اعضای شورای شهر بابل به اتهام مسائل جنسی

1752
خبر شوک‌آور بازداشت نیمی از اعضای شورای شهر بابل به اتهام مسایل جنسی
خبر شوک‌آور بازداشت نیمی از اعضای شورای شهر بابل به اتهام مسایل جنسی

از فساد اخلاقی تا فساد اقتصادی سرتاپای جمهوری اسلامی را پوشانده است. امام جمعه بابل مازندران درباره بازداشت ۵ عضو از ۹ عضو شورای شهر بابل خبر داد و گفت: عده‌ای از بیرون شورا با کمک عناصری از درون شورا با استفاده از یک زن شورا را به فحشا کشاندند.

ظاهرا عناصر شورا برای اینکه لو نروند از یکدیگر فیلم میگرفتند تا کسی کسی را لو ندهد

یکی از اعضای شورای شهر برای از بین بردن فیلم رابطه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان٬ یکی ۴۵۰ میلیون تومان و دیگری هم ۳۷۰ میلیون تومان هزینه کرده بودند.

این پول‌ها از کجا آمد؟ جانورهایی این چنین در این مسئولیت‌ها نفوذ کردند.

اعضای شورا به هم رحم نکرده و دام برای همدیگر پهن کرده و فیلم گرفتند.

به گزارش جهان نيوز، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات چند عضو شورای اسلامی شهر بابل روز چهارشنبه در یکی از شعبات کیفری دادگستری مازندران برگزار شد.

در این جلسه که تعدادی از ۹ عضو شورای شهر بابل حضور داشتند، اتهامات متهمان بررسی شد و هنوز مقامات رسمی درباره پرونده این اعضا، اظهار نظر نکرده اند.

گفته می‌شود دو عنوان اتهام برای اعضای دستگیر شده شورای شهر بابل وجود دارد و احتمالا اعضای دیگری نیز احضار خواهند شد.

مسئولان محلی از اظهارنظر درباره دستگیری اعضای شورای شهر بابل خودداری کرده اند و مسئولان قضایی استان نیز اعلام جزییات را موکول به تکمیل پرونده کرده اند.

 مجتبی روحانی امروز در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه بابل با ابراز تاسف از اتفاقات اخیر ‌و دستگیری پنج تن از اعضای شورای ‌شهر بابل اظهار داشت: متاسفانه صحنه‌ای که از سوی برخی اعضای شورای شهر بابل صورت گرفته، آبروی ‌بابل به عنوان شهر دارالمومنین و مهد علمای شیعه و شهدای استان مازندران ‌را برده‌اند‌.

وی اضافه کرد: ‌مصیبتی از این بالاتر برای این شهر نبود که این روزها بر مردم و متدیننین بابل حادث شد؛ در این چند روز بسیاری از خانواده‌های شهدا با چشمان گریان ‌ خواستار برخورد قاطع دستگاه ‌قضایی ‌‌با این افراد شنیع در شورای شهر بابل شدند….. مسائل شورای شهر بابل و رسوایی‌ها اخیر که اتفاق افتاد مانند دملی چرکین بود که ترکید، خدا به ما رحم کرد که این افراد این موقع رسوا شدند، این صحنه یکدفعه بوجود نیامد و برخی از افراد رذل درون شورا از مدت‌ها قبل این اقدام‌ها را انجام می‌دادند.

امام  جمعه یک طوری حرف میزند که انگار اولین باره که این اتفاق افتاده احتمالا فراموش کرده قضیه دختران ایرانشهری را که شکایتشان به هیچ جا نرسید. و عبدالله بزرگزاده معترض این جنایت زیر اعدام مصنوعی و شکنجه های وحشیانه است.  احتمالا فراموش کرده فرمانده سابق سپاه و نماینده کنونی مجلس سلمان خدادادی که اتهاماتی از قبیل تجاوزات متعدد به مراجعه کنندگانش داشت. هنوز توی مجلس ول میچرخد و ترفیع هم گرفته و شکایت شاکیان بینوا به جایی نرسید!

فساد و فحشا فرهنگی است که دقیقا از حوزه علمیه نشآت میگیرد! و به زودی این فرهنگ برچیده میشود!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy