اعدام قریب الوقوع زندانیان سیاسی رامین حسین‌پناهی زانیار و لقمان مرادی

75
اعدام قریب الوقوع زندانیان سیاسی رامین حسین‌پناهی زانیار و لقمان مرادی
اعدام قریب الوقوع زندانیان سیاسی رامین حسین‌پناهی زانیار و لقمان مرادی

احتمال اعدام قریب الوقوع زندانیان سیاسی زانیار مرادی ، لقمان مرادی و رامین حسین پناهی در روزهای پیش رو وجود دارد. در تماس‌های جداگانه از خانواده زانیار و لقمان خواسته شد که برای ملاقات در روز جمعه به زندان رجایی شهر کرج بروند. این دو زندانی روز چهارشنبه به سلول‌های انفرادی منتقل شده بودند.

خانواده رامین حسین پناهی هم اعلام کردند که به آنها گفته شده امروز جمعه ۱۶شهریور برای آخرین ملاقات به زندان رجایی شهر مراجعه کنند؛ احتمال می‌رود که حکم اعدام این ۳ تن روز شنبه اجرا گردد.

از زندان رجایی‌شهر با مادر لقمان مرادی و برادر زانیار مرادی تماس گرفته و از آنها خواسته‌اند برای ملاقات با زانیار مرادی و لقمان مرادی روز جمعه به زندان رجایی‌شهر مراجعه کنند.

این در حالی است که روزهای ملاقات زندانیان سیاسی رجایی‌شهر چهارشنبه‌هاست و از سوی دیگر، زانیار و لقمان بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه به بهانه ملاقات با مدیریت، به صورت جداگانه به بیرون از بند فراخوانده شده‌اند و سپس به بند سپاه منتقل شده‌اند.

اخیرا روزانه تعدادی زندانی اعدام میشوند. تمامی تلفن‌های زندان قطع است و نگرانی جدی هست که تعدادی از زندانیان بی نام و نشان هم کشته شوند.

باید کاری کرد! میتوانیم با تجمع در مقابل درب زندان از این کشتار در زندان رجایی شهر جلوگیری کنیم میتوانیم وحدت و خواسته مان را به رخ قاتلان جوانان آزادیخواه وطن بکشیم.

اکنون زمانی است که دنیا صدای ما را میشنود و هر صدای ما به صورت تصاعدی نسبت به قبل انعکاس خاص خود را دارد.

پس از همت و حرکت دریغ نکنیم زیرا کشتار از داخل زندانها شروع میشود و سپس به سطح خیابان میرسد باید جلوی آن را در سر چشمه گرفت تا جاری در خیابان نشود.

به یاری  بستگان این زندانیان سیاسی جلوی رجایی شهر بشتابیم بستگان این زندانیان برای آخرین ملاقات قبل از اعدام به سمت زندان راهی شده اند بیایید زورِ انسانیت و اعتراضمان را به رخ دیکتاتور بکشیم.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy