درگیری مردم با ماموران شهرداری در مهاباد باعث فرار مزدوران شهرداری شد

163

روز پنج شنبه ۱۵شهریور ۹۷ درگیری بین مردم و مزدوران شهرداری در مهاباد رخ داد در این درگیری ماموران شهرداری بە یک دستفروش فقیر حمله کرده و قصد داشتند وسایل او را به سرقت ببرند که با خشم مردم مواجه شدند.

جوانانی که در صحنه حضور داشتند به دفاع از دستفروش مظلوم پرداختند و با درگیری مزدوران را از صحنه متواری کردند.

یادآوری میشود روز اول شهریور درگیری یک راننده در دشت ارژن شیراز با پلیس به کتک خوردن شدید پلیس منجر شد.

یک راننده لندکروز توسط یک پلیس که دنبال گرفتن رشوه بود دنبال میشود در تعقیب این راننده چپ میکند. پس از خروج از خودرو راننده پلیس را گیر آورده و بشدت کتک میزند و پلیس را به زمین میزند و لباسهایش را هم پاره میکند. این درس عبرت خوبی برای بقیه پلیسهای زورگوی بین راهی است که امان مردم را بریده اند. (بابت الفاظ رکیک عذر خواهی میکنیم)

همچنین پیش از آن روز گذشته سه شنبه ۳۰مرداد ۹۷ در یک درگیری مسلحانه در شهر خمین که بین افراد مسلح و نیروی انتظامی به وقوع پیوست یکی از مزدوران نیروی انتظامی به نام استوار دوم حسین محمدی اهل قم کشته شد.

در همین روز سه شنبه ۳۰ مرداد فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف و خنثی‌سازی بسته دست‌ساز انفجاری در قزوین خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: بسته دست ساز انفجاری در داخل کیسه پلاستیک جاسازی شده بود و پس از اینکه واحد کشف و خنثی سازی وارد عمل شد مشخص گردید که موارد مشکوک بسته های انفجاری دست ساز بوده است. پلیس نگفت که این بسته انفجاری در کدام نقطه و چگونه به دست آمده است.

یادآوری میشود که در روزهای قیام شیراز یک مامور لباس شخصی حکومت که در سرکوب و لو دادن جوانان شیرازی نقش مهمی داشت شناسایی و در مقابل منزل مسکونی خودش کشته شد.

خبرگزاریهای حکومتی نوشتند: «حسن ترکمان» یکی از نیروهای امنیتی حاضر در تجمعات غیرقانونی روزهای گذشته در شیراز که شامگاه پنج‌شنبه‌ ۱۱ مرداد توسط عوامل نفوذی استکبار درب منزل خود با ضربات چاقو به شهادت رسیده بود صبح روز یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ در شیراز تشییع و تدفین شد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy