هشدار هر لحظه آتش زیر خاکستر عیان میشود لحظه انفجار را از دست ندهید

210
هوشیار باشید هر لحظه آتش زیر خاکستر عیان میشود تحمل مردم به انتها رسیده است

هشدار امروز ۱۳شهریور حوالی طهر در عرض ۱۵ دقیقه نرخ دلار را شاهد باشید:
نرخ دلار ده دقیقه پیش ۱۳۲۰۰ تومان ۵ دقیقه پیش ۱۳۳۰۰ تومان، الان ۱۳۴۰۰ تومان در دو ماه گذشته بدون استثنا همه بغیر از ملایان و سردمداران حکومتی که دست در خزانه کشور دارند بین ۵۰ تا ۸۰ درصد فقیر تر شده اند یعنی از ۸۵ میلیون حداقل ۸۰ میلیون نفر فقیر تر شدند.

بسیاری از سفره ها کم کم از نان هم خالی میشود. اگر گوشت را مردم گاهی سالی یکبار گیرشان می آمد الان دیگر باید با نان هم خدا حافظی کنند.

مشکلات خیلی زیاد هستند فقر و اعتیاد و بیکاری و دیدن مسایل و مشکلات به شکل ملموس در خیابان گویی ما را چنان دچار خود مشغولی کرده که به چیز دیگری نمیتوانیم فکر کنیم.

هشدار دیگر کسی نمی تواند به مشکلات دیگران گوش داده و در رفع آنها کمک کار باشد چون همه با همین درد دست و پنجه نرم می کنند.

دلیل این نابسامانی ها عده ای آخوند و سردار سپاه دزذ به رهبری شخص خامنه ای هستند که علاوه بر اینکه تمام ثروت مردم را در بانکها و معادن و … به جیب زده اند برای خود  در آنسوی مرزها پر ثروتهای بی نظیری اندوخته اند.

هشدار آنها غمی برای از دست رفتن خاک و آب و … و ثروتها و منابع ایران ندارند به قیمت حفظ سلطنت ننگین خود هر کاری میکنند و اکنون  کمر به ویرانی کامل ایران بسته اند و بخاطر عده ای تروریست در یمن، فلسطین، لبنان و سوریه، ایران و ۸۰ میلیون را فدای حماقت های خود می کنند.

هاشم آقاجری، از جناج اصلاح طلب میگوید: مردم به دوراهی خودکشی یا شورش رسیده‌‌اند درحالی‌که اصلاح‌طلبان هنوز به مردم پیشنهاد انتخاب بین بد و بدتر می‌دهند!

هوشیار باشید زمان شعله کشیدن قیام است زمان را از دست ندهید این فرصت یکبار پیش می آید.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy