خواهران ورزشکار شاکران حجاب، حجاب اجباری را قبول نکردند

59
خواهران ورزشکار شاکران حجاب، حجاب اجباری را قبول نکردند

روز ۱۰ شهریور ۹۷ خواهران ورزشکار در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی‌وی پلاس گفتند که الهام چرخنده مجری معروف تلویزیون به آنها پیشنهاد داده که اگر چادر سرتان کنید به جایش پول، خانه و ماشین به شما می دهم.

یادآوری میشود خواهران منصوریان قهرمانان ووشو کار روز یکشنبه ۱۴مرداد۹۷ که برای شرکت در رادیو ورزش دعوت شده بودند، بعد از دو سه ساعت معطلی با بی احترامی از این سالن بیرون شدند.

خواهران ورزشکار حتی اجازه نیافتند که داخل اتاق انتظار هم بمانند و از آنجا هم بیرون رانده شدند.

شهربانو منصوریان میگوید ما به خاطر اینکه برنامه ورزشی بود لباس ورزشی پوشیدیم و کاملا هم پوشیده است اما نمیدانم چرا حراست گیر داد حتی اجازه ندادند ما در اتاق انتظار بمانیم حتی گفتیم آن ته ته بنشینیم که اجازه ندادند و بیرونمان کردند.

ایسنا در همین رابطه نوشت: خواهران منصوریان که شب گذشته برای مصاحبه به سازمان صداوسیما دعوت شده بودند، به دلیل آنچه که پوشش نامناسب خوانده شده،‌ از پخش رادیو اخراج شدند.

یادآوری میشود خواهران ورزشکار (منصوریان) مدالهای طلای خود را در جام جهانی ۲۰۱۴ به خامنه ای اهدا کرده و نوشتند خدا را شاکریم که تلاش شبانه‌روزی ما دو خواهر جواب داد و توانستیم به جهان و جهانیان ثابت کنیم که حجاب محدودیت نیست…. با تمام وجود این ارمغان ناچیز را به مقام عظمای ولایت تقدیم می‌کنیم؛ تاچه قبول افتد و چه در نظر آید.

دنیا را بنگرید که خواهران ورزشکار شاکران حجاب در مقام افشاگری بر علیه حجاب اجباری درآمده اند و میگویند پول و ماشین و خانه میدهند که چادر سرت کنی.

این هنوز از نتایج سحر قیام مردم ایران است.

یوم تبلی السرایر

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy