راز پشت پرده چیزی است که هیچکدام از روسای جمهور قادر به بیان آن نیستند

170
راز پشت پرده چیزی است که هیچکدام از روسای جمهور قادر به بیان آن نیستند

حرف اصلی و راز پشت پرده را غلامرضا حیدری نماینده تهران زد وقتی که گفت واقعیت این است که در جمهوری اسلامی رییس‌جمهور و مجلس دیگر کاره‌ای نیستند و افکار عمومی این را فهمیده است.

احمد زید آبادی اما میخواهد وارونه جلوه دهد و اینطوری قلمداد کند که پشت پرده ولی فقیه نیست که مستمر پشت پا به عوامل اجرایی میزند.

همه بگم بگم های احمدی نژاد همین بود چون مردم همه چیز را میدانند اما اینکه این دانسته ها را کسی مثل موسوی یا روحانی یا احمدی نژاد بگوید یعنی با ولی فقیه فاصله گرفته است و این البته از کشتی نشستگان بر نمی‌آید.

تا جایی بر نمی آید که حتی پسر خواهر موسوی هم در جریان قیام کشته میشود اما او حرف نمیزند. چون اگر حرف بزند فاصله میگیرد و او جزو کشتی نشسته است و چاقو دسته خودش را نمیبرد.

زیدآبادی مینویسد«همین که قرار به سخنرانی یا مصاحبه یا حضور حسن روحانی در مجلس می‌شود؛ عده‌ای اینجا و آنجا نغمه ساز می‌کنند که او “ناگفته‌ها” را خواهد گفت و “پشت پرده‌ها” را افشاء خواهد کرد!

تعدادی هم به او نامه می‌نویسند و هشدار می‌دهند که مبادا سکوت یا احتیاط پیشه کند و پشت پردۀ مشکلات کشور را ناگفته بگذارد چرا که در غیر این صورت، مردم از او رویگردان می‌شوند.

با این حساب، آیا واقعاً راز هولناک و ماجرای محیرالعقولی پشت پرده‌ وجود دارد که رؤسای قوه مجریه گهگاه به افشای آن فراخوانده می‌شوند؟ و اگر وجود دارد؛ آیا کسی جز رئیس جمهور از آن آگاه نیست؟ و اگر چنین است؛ رئیس جمهور حتماً باید آن را در سخنرانی و مصاحبۀ خود افشا کند و راه دیگری برای افشاگری قابل تصور نیست؟

زیدآبادی تقصیر را به گردن مجلس و خود روحانی می اندازد و مینویسد: به نظر من دامن زدن به این ماجرای “پشت پرده” چیزی جز نوعی سرگرمی و تفنن نیست. اصلاً ما را چه کار به پشت پرده؟ چرا همین روی پرده را نمی‌چسبیم؟ به قول سعدی شیرازی: رنگ رخسار خبر می‌دهد از سِّر ضمیر! نمایندگانی که در حین نطق رئیس جمهور توان لحظه‌ای ساکت نشستن و تحمل شنیدن را ندارند و دائم با موبایل یا با یکدیگر حرف می‌زنند؛ روی چه حساب و کتابی باید قادر به حل معضلات این کشور باشند؟ این ناتوانی از سر و روی‌شان می‌بارد؛ چه نیازی است آن را به پشت پرده نسبت دهیم.

رئیس جمهوری که موانع و معضلات رسمی و علنی کارآمدی دولت خود را نادیده می‌گیرد و تصویری “دل خوشکنک” از اوضاع ترسیم می‌کند؛ خود مانع تحرک خود است؛ بنابراین، اصلاً نوبت به پشت پرده نمی‌رسد که بخواهیم آن را عامل ناکارآمدی آن تلقی کنیم!»

رئیس جمهوری که خود مانع  تحرک خود است اصلا نیاز به پشت پرده ندارد!

اما غافل از اینکه همه مشکلات در ام الفساد گره میخورد. رأس فساد علی خامنه‌ای است، ولی در جلسات استیضاح اشاره‌ای به آن نمیشود. و هیچکدام از روسای جمهوری جرات این را ندارند که پشت پرده را بیان کنند.

 يَوْمَ تُبْلَى السَّرَائِر روزی که نهان آشکار میشود

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy