ماجرای قهر محسن هاشمی رئیس شورای شهر از جلسه صبح مترو

70
ماجرای قهر محسن هاشمی رئیس شورای شهر از جلسه صبح مترو

صبح امروز دوشنبه ۵شهریور ۹۷ جلسه بررسی روند احداث خط شش مترو در سالن جلسات کارگاه مترو شهدای کن برگزار شد و محسن هاشمی رئیس شورای شهر و افشانی شهردار تهران در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه پیمانکار و شرکت مپنا عنوان کردند که برای اتمام پروژه خط شش مترو نیازمند حدود ۵۰میلیارد تومان هستند که این موضع محل مناقشه شد.

بگونه ای که محسن هاشمی رئیس شورای شهر با انتقاد از عدم حضور مسئولان عالی رتبه مپنا در جلسه گفت: چطور در زمان شهرداری گذشته اول کار میکردید و بعد پول می گرفتید اما حالا رویه عوض شده است؟

هاشمی بعد از این سخنان و بحث های پیرامونی به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرد.

افشانی شهردار تهران نیز پس از آرام کردن جلسه پیوند زدن افتتاح ‌پروژه ها به تامین باقی مانده اعتبارات از سوی برخی پیمانکاران را رویکردی نادرست دانست و گفت: انتظار ما از پیمانکاران پروژه این بود که طبق پیش بینی ها مدت‌ها قبل، بخشی از این خط را افتتاح می کردند.

قهر کردن مسولین سابقه طولانی دارد سردمدار قهر کنندگان خود احمدی نژاد است که در قهر با خامنه ای به مدت ۱۱ روز بر سر کارش حاضر نشد و قهر کرد.

یزدی در این باره خاطره ای میگوید که نزد احمدی نژاد رفته و برایش توضیح داده که: «سیستم حاکمیت ولایت فقیه این است که وقتی ولی امر حرفی را زد باید خواند و عمل کرد.» … آقای دکتر من واقعاً نگران هستم.

شما خدمات زیادی به این کشور داشته اید و پرتلاش بوده و هستید، نگرانم که ختم این پرونده با رودررویی و درگیری با رهبری ختم شود. این واقعا شایسته نیست و حیف خدمات شماست.

من واقعاً مایوس شده بودم از این صحبت‌ها… زیرا می‌دیدم به جایی نمیرسد.

احساس کردم که هیچ تغییری در او ایجاد نشده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy