پاسخ بولتون قطعا احمد خاتمی و رفقایش را به غلط کردم گویی وادار خواهد کرد

296
پاسخ بولتن قطعا احمد خاتمی و رفقایش را به غلط کردم گویی وادار خواهد کرد

در نماز عید قربان تهران امروز ۳۱مرداد ۹۷ احمد خاتمی گفت که آمریکا همواره به دنبال مذاکره با جمهوری اسلامی بوده، اما «مسئولان آرزوی مذاکره را بر دل آنها خواهند گذاشت».

احمد خاتمی: آمریکا می‌داند جنگ‌ با ایران هزینه زیادی دارد و با کوچکترین حرکت آن‌ها نه تنها آمریکا، بلکه اسرائیل هم‌ هدف قرار می‌گیرد!

به گزارش میزان، احمد خاتمی،  در بخشی از سخنانش درباره احتمال حمله نظامی آمریکا به ایران گفت: «هزینه جنگ برای آمریکا یک هیولاست.

آنها می‌دانند که اگر کمترین آسیبی به این کشور و این نظام وارد شود نه تنها آمریکا که هم‌پیمان این کشور در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی هم هدف قرار خواهد گرفت.» خاتمی درباره پیشنهاد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران گفت: «آمریکایی‌ها می‌گویند که در جریان مذاکره ما هر چه می‌گوییم شما قبول کنید.

در همین حال مشاور امنیت ملی ایالات متحده اعلام کرد که آمریکا می تواند اقدامات دیگری برای اعمال فشار بیشتر به رژیم ایران اتخاذ کند.

به گزارش اسپوتنیک جان بولتون امروز طی یک کنفرانس مطبوعاتی در اورشلیم گفت: ما درباره موضوع رژیم ایران قصد نداریم متوقف شویم. ما درباره تحریم های اقتصادی جدیدی گفتگو کردیم که می توان برای رسیدن به هدف دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، بیشترین فشارها را وارد آورد.

وی گفت: ما اقدامات دیگری علاوه بر تحریمات اقتصادی برای فشار بر رژیم ایران صورت خواهیم داد.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز گذشته نیز در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز، با اشاره به “گرفتاری” روسیه در سوریه و تلاش مسکو برای تأمین مالی بازسازی این کشور جنگ‌زده، از فرصت مناسب واشنگتن برای اعمال فشار در راستای خروج جمهوری اسلامی از سوریه خبر داده بود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy