کارگران معترض گروه ملی فولاد اهواز : اینهمه بی عدالتی هرگز ندیده ملتی+ فیلم

39
کارگران گروه ملی فولاد اهواز: اینهمه بی عدالتی هرگز ندیده ملتی

صبح امروز سه‌شنبه ۳۰ مرداد ماه؛ کارگران گروه ملی فولاد اهواز در مقابل بانک ملی شعبه سرپرستی شهر اهواز در اعتراض به عدم پرداخت ۵ ماه حقوق خود دست به تجمع و اعتراض زدند. امروز دومین روز تجمع کارگران بود که با فراخوانی که روز قبل در شبکه های اجتماعی منشر شد برگزار میشد

گروه ملی فولاد اهواز در این تجمع شعار میدادند:

این همه بیعدالتی هرگز ندیده ملتی

فراخوان منتشر شده روز قبل کارگران گروه ملی به شرح زیر بوده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و دعای خیر

امروز گرچه با کم مهری برخی همکاران همراه بود ولی باز هم کارگران گروه ملی فولاد اهواز همچون همیشه حرفی برای گفتن داشته و چون همیشه با شکوه حاضر شدند.

برادران وقت بسیار تنگ تر از آن است که فکرش را بکنید و چون چشم بهم زدیم نیمی از سال گذشت و به عینه شاهد بودید شرایط از آنچه هست روز بروز سخت تر میشود و این باتلاق مشکلات بیشتر ما را در خود خواهد بلعید اگر دست در دست هم ندهیم و یاری رسان یکدیگر نباشیم.

از ابتدای سال تا کنون یک حقوق بیشتر دریافت نکرده اییم و پس از آن به نتیجه نامعلوم جلسات متعدد هئیت مدیره های مختلف سپرده شدیم. در طول این مدت و در گیر و دار این مشکلات که گریبانگیر همه ما و خانوادهایمان بوده ، چه زمان و کدام یک از از هئیت های مدیره و جلساتشان گره از مشکل ما گشود مگر زمانی که خود ما وارد میدان عمل شده و خودمان بدست خودمان مشکلات را پشت سر گذاشته ایم. زمان تنگ است و همین الان هم بسیار دیر شده است و هرچقدر دیرتر عمل کنیم جز خیانت به خود و شرکت کاری از پیش نبرده ایم.

زمانی که اعلام شد شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز به بانک ملی واگذار شد ، از اینکه بانکی قدیمی و قدرتمند زمام امور را در دست گرفته خوشحال شدیم و با توجه به قدرت مدیریتی و مالی آن بانک راه نجات و عبور از بحران بوجود آمده را تنها از طریق بانک ملی دیدیم ولی غافل از اینکه بانک ملی خود یکی از دو لبه های قیچی است که قصد در بریدن رگ حیات بزرگترین شرکت نوردی خاورمیانه را دارد.

لذا فردا و بار دیگر دوباره خروش و هیبت مردان فولادین گروه ملی فولاد اهواز را به نمایش میگذاریم تا مبادا بدخواهان و معاندین رونق اقتصادی کشور گمان کنند که سکوت ۴ماهه ما که تنها از سر صبر و نجابت و فرصت دادن به هئیت مدیره جدید بوده بخاطر دلسری و نا آگاهی پرسنلی است که همیشه و بر سر بزنگاه برای معاندین شرکتش بالمرصاد است.

همچنین از برادران حراست انتظار میرود تا با همکاران خود که برای احقاق حق خودشان از شرکت خارج میشوند همکاری بیشتری بعمل آورد.

وعده حضور متحد و هماهنگ پرسنل شریف

سه شنبه ۳۰مرداد، درب کنترل های زمان

مکان تجمع:درب سرپرستی بانک ملی واقع در امانیه

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy