حاکمان تهران اهمیتی به این واقعیت نمی‌دهند که مهمترین پیام حج، صلح و دوستی است

79
تهران اهمیتی به این واقعیت نمی‌دهد که مهمترین پیام حج، صلح و دوستی است

دیلی استار ۲۹مرداد ۹۷در مطلبی به قلم جاشوا نووت در رابطه با تحرکات تروریستی رژیم ایران در جریان مناسک حج نوشت، یک شاخه نیروهای ویژه سپاه پاسداران انقلاب متهم به «صدور تروریسم» با عضوگیری افراطیون اسلامی برای «ایجاد خسارت» در مراسم سالانه زیارت حج در عربستان سعودی می‌باشد.

نووت در مقاله‌اش نوشت، گروه مخالفان ایرانی سازمان مجاهدین خلق ایران  به بیش از دو میلیون مسلمانی که عازم مکه برای مراسم مذهبی می‌باشند هشدار داده است که نسبت به طراحی فعالیت تروریستی منتسب به تهران در خارج هوشیار باشند.

این گروه می‌گوید رژیم مذهبی ایران تلاش کرده است با اعزام بخش ویژه سپاه پاسداران برای تفرقه افکنی سوء‌استفاده کند. او می‌گوید نیروی قدس که شاخه‌ای از سپاه پاسداران بوده و مسئول عملیاتهای خارجی است قصد دارد تا افراطیون اسلامی و بنیادگرایان را برای ایجاد خسارت در خلال زیارت عضوگیری کند.

نیروی قدس که اعضای آن مستقیماً به علی خامنه‌ای گزارش می‌دهند به‌عنوان حامیان تروریسم از سال ۲۰۰۷توسط آمریکا لیست‌گذاری شده‌اند.

« تهران اهمیتی به این واقعیت نمی‌دهد که مهمترین پیام حج، صلح و دوستی است».

در همین حال خامنه ای در پیامی به حجاج خواهان قطع دست آمریکا و ایادیش از خدا شد. رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت الله الحرام، با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا تأکید کرد:….یاد خدا روح حج است. در همه حال دلهای خود را با این باران رحمت، زندگی و نشاط بخشیم و توکّل و اعتماد به او را که اصل و سرچشمه‌ی قدرت و شکوه و عدل و زیبایی است، در دل خود ریشه‌دار کنیم. دراین‌صورت بر کید دشمن پیروز خواهیم شد.

حجّاج عزیز! دعا برای امّت اسلامی و مظلومان را در سوریه و عراق و یمن فراموش نکنید و قطع دست آمریکا و دیگر مستکبران و ایادی آنان را از خداوند بخواهید….

 

وزیر امور خارجۀ آمریکا از جمهوری اسلامی به عنوان کابوس مردم ایران یاد کرد.

وزیر خارجه آمریکا در جمع شماری از ایرانیان ساکن این کشور اعضای این جامعه را ترغیب کرده است از اعتراضات در ایران حمایت کنند. مایک پامپئو، که یکشنبه شب در کتابخانه رونالد ریگان در کالیفرنیا سخنرانی می کرد، تصویری سیاه از وضعیت ایران در حاکمیت ملایان ارائه داد.

تام کاتن، سناتور آمریکايی قبل از سخنرانی وزیر خارجه آمریکا خطاب به حاضران گفت: کنگره از برنامه‌های پامپئو علیه حکومت ایران حمایت می‌کند. وقتی پامپئو با شما باشد، هیچ وقت تنها نمی‌مانید.

بعد از سخنان سناتور کاتن، وزیر خارجه آمریکا برای سخنرانی روی سن حاضر شد و گفت: این چهل سال انقلاب، تلخ بوده است. چهل سال دزدسالاری و حکومت فاسدان، چهل سال غارت ثروت مردم برای حمایت از تروریسم، چهل سال به زندان افکندن ایرانیان به‌خاطر بیان مسالمت‌آمیز حقوقشان.

وزیر امورخارجه آمریکا با بیان اینکه چیزی که ایران را اداره می کند بیشتر به یک تشکیلات مافیائی شباهت دارد تا یک حکومت، گفت: برخی (اروپايیان) می‌گویند اعمال فشارها به ضرر میانه‌روی در ایران می‌شود، اما میانه‌رویی در حکومت ایران وجود ندارد، آنها مثل گرگی در لباس میش هستند.

وزیر خارجۀ آمریکا از جمهوری اسلامی به عنوان کابوس مردم ایران یاد کرد و از کشورهای اروپايی، چین و روسیه خواست که به لاس زدن با این رژیم خاتمه دهند.

وزیر خارجه آمریکا خطاب به اروپايیان گفت: به اروپایی‌ها هشدار می‌دهم که از تروریسم مورد حمایت حکومت ایران در امان نیستند و دیدید که یک دیپلمات آنها به اتهام دست داشتن در یک بمبگذاری ناکام دستگیر شد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy