آغاز مبارزه جدى با فساد! به جای مفسد، افشاگر فساد صندوق ذخیره فرهنگیان مجازات میشود

در پی شکایت محمد امامی متهم اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان، نادر فتوره‌چی، نویسنده، مترجم و روزنامه‌نگار ایرانی که  صبح امروز برای برگزاری جلسه دادگاه فراخوانده شده بود به علت عدم امکان تامین قرار بازداشت شد.

اما مفسد اختلاسگر آزادانه ول میچرخد و در تنگنای اقتصادی کمک آقایان میکند.

هرانا نوشت: نادر فتوره‌چی که پیش‌تر به اتهام افترا با شکایت محمد امامی (سرمایه‌گذار سریال شهرزاد و متهم اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان) به شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه ۳۱ تهران فراخوانده شده بود، صبح امروز یکشنبه ۲۸ مردادماه در پی برگزاری جلسه دادگاه و صدور قرار وثیقه، به علت عدم امکان تامین قرار بازداشت شد.

شاهرخ فتوره‌چی برادر نادرفتوره‌چی از بازداشت وی خبر داد و گفت: “امروز جلسه دادگاه شکایت آقای محمد امامی متهم اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان علیه نادر برگزار شد که نتیجه آن قرار کفالت و وثیقه بود و نادر به دلیل عدم توانایی در تامین آن بازداشت شد. “

 آقای فتوره‌چی در تاریخ پانزدهم فروردین ماه به اتهام افترا و در پی شکایت محمد امامی (متهم اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان) به شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه ۳۱ (جرائم رایانه‌ای و فن‌آوری اطلاعات) تهران خبر داده بود.

این نویسنده پیشتر در یادداشتی از احضار خود به دادگاه خبر داده و نوشته بود:

“مبارزه جدى با فساد آغاز شد! بنده براى «اداى توضیحات» درباره شکایت متهم پرونده اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان به دادگاه مى‌روم”.

نادر فتوره‌چی، زاده ۱۳۵۶ در تهران، روزنامه‌نگار، مترجم و نویسنده ایرانی است. مقالات وی عموماً در خصوص مباحث سیاسی، هنری، اجتماعی و فلسفی است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy