کریستیانو رونالدو، بالاخره مزلش را در شهر جدیدش تورینو انتخاب کرد

81
کریستیانو رونالدو، بالاخره مزلش را در شهر جدیدش تورینو انتخاب کرد

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم یوونتوس ایتالیا، بالاخره مزلش را در شهر جدیدش تورینو انتخاب کرد. این منزل ویلایی در شمال تورینو قرار دارد.پس از انتقال رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس، اکنون این بازیکن ۳۳ ساله، خود را برای حضوری موفق در باشگاه جدیدش و سازگاری بیشتر با محیط شهر تورینو آماده می‌کند.

مقامات یوونتوس، رونالدو را برای انتخاب منزلی مناسب همراهی کرده‌اند تا این بازیکن بالاخره منزلی نسبتا دور از مرکز شهر در پشت کلیسای معروف گران مادری دی دیو، انتخاب کند.

در این منزل، هشت اتاق خواب وجود دارد. به شکلی مدرن تنظیم شده و در میان درختان است. این ویژگی‌هایی است که منازل پیشین رونالدو در رئال مادرید و منچستریونایتد داشته است.

در منزل جدید رونالدو یک استخر بیرونی و یک استخر درونی وجود دارد. همچنین به یک سالن تمرین مجهز است. در این منزل همچنین یک بخش آشپزی ویژه وجود دارد . گفته می‌شود که رونالدو آشپزهای ویژه خود در رئال مادرید را با خود به ایتالیا آورده است.

از سوی دیگر، لوتچانا لیتیزیتو هنرپیشه کمدی ایتالیا، همسایه جدید رونالد، از حضور احتمالی شمار زیادی از هواداران و خبرنگاران در محله سکونتشان، ابراز نگرانی کرده است.

اما دیوید گرازیانو آهنگ ساز و دوست پسر لیتیزیتو، گفته که از این بابت هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و هنرپیشه ایتالیایی از جمله هواداران یوونتوس است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy