آمنه قادری همسر شهید اقبال مرادی و مادر زانیار مرادی بر ادامه دادن راه همسرش تاکید کرد

خانم آمنه قادری همسر شهید اقبال مرادی که توسط تروریستهای دست نشانده سپاه پاسداران به شهادت رسید در یک پیام قوی با دفاع از اهداف اقبال مرادی نوشت:

اقبال مرادی یکی از افرادی است که تمام عمر خود را صرف مبارزه برای تحقق آرمان‌های خلق نمود و چهل سال در این راه بدون وقفه و خستگی‌ناپذیر برای آرزوهای ملتش و آزادی خلق‌های تحت ستم کوشید.

متن نامه خانم قادری مادر زانیار مردای در پی می آید:

صدای حقیقت رساتر از صدای شلاق جلاد است

انسانهای آزادی‌خواه هیچ‌وقت نمی‌توانند در برابر ظلم و بی‌عدالتی سکوت کنند.

و این نشانه‌ی این است که احساس عشق به بشریت در باطن‌شان زنده و در این راه با بخشیدن جان‌شان از ارزشهای انسانی دفاع می‌کنند.

بدون شک اقبال مرادی یکی از افرادی است که تمام عمر خود را صرف مبارزه برای تحقق آرمان‌های خلق نمود و چهل سال در این راه بدون وقفه و خستگی‌ناپذیر برای آرزوهای ملتش و آزادی خلق‌های تحت ستم کوشید و در این راه به فرهنگ مقاومت و فداکاری رسیده و در پایان به فراز رسید.

درس تسیلم نشدن و مقاومت را به ما آموخت. ما خود را موظف به پاسداری از آرمان‌هایش دانسته و من و فرزندانم، مبارزات جان باخته راه آزادی، اقبال مرادی را اساس زندگیِ مبارزاتی خود قرار داده و تا رسیدن به اهدافش از پای نخواهیم نشست.

درهر برهه‌ای از زمان که دشمنان، خلق و ارزش‌های جامعه را هدف قرار داده‌اند، همیشه زنانِ پیشگام و جان‌فدا سعی در دفاع از آن ارزش‌ها داشته‌اند.

مدام در مقابل یورشی که بر جامعه اعمال شده، خود را مسئول دانسته و برای خنثی کردن این حملات با ارداه پولادین خود قدم در راه مبارزه نهاده‌اند و هم‌زمان برای دفاع از کرامت و شأن انسانی خود حاضر به جان فدا نمودن بوده‌اند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy