فیلم و تصاویر درگیری و زد و خورد بین مردم با ماموران حکومتی در ۴نقطه کشور

115
درگیری مردم با ماموران سرکوبگر در روستای قره‌چال ملکان

چهار رشته درگیری مردم با نیروی انتظامی و ماموران حکومت در شهرهای مختلف میهن به وقوع پیوسته است و نشانگر این است که مردم در مقابل زورگویی حکومت کوتاه نیامده‌اند.

درگیری مردم با ماموران سرکوبگر در روستای قره‌چال ملکان

روز سه شنبه ۲۳مردادماه۹۷ مامورین سرکوبگر انتظامی برای فشار بر کشاورزان محروم روستای قره‌چال ملکان اقدام به جمع‌آوری پمپ‌ها و موتورهای آب این روستاییان زحمتکش از کانال آب آذربایجان شرقی کردند. کشاورزان برای جلوگیری از این اقدام ضد انسانی که باعث از بین رفتن دسترنج‌شان و فقر و تنگدستی بیشتر برای‌ ‌آن‌ها خواهد شد، با ماموران جنایت‌پیشه خامنه‌ای درگیر شدند.

 تخریب مغازه های مردم محروم توسط ماموران سرکوبگر راهداری

روز چهارشنبه۲۴مرداد ۹۷ ماموران سرکوبگر راهداری با قساوت تمام، مغازه های تازه ساخته شده سر جاده روستای خوزنین به شهرستان بویین زهرا را تخریب کردند. اهالی روستا با درگیری مانع ماموران میشوند  اما ماموران گاز اشک آور زده و ۵ نفر را بازداشت کردند

 درگیری مردم روستای گری‌دوجی مقابل ماموران حکومت

روز سه‌شنبه۲۳مردادماه۹۷ ماموران جنایتکار نیروی انتظامی قصد داشتند که یکی از اهالی روستای گری‌دوجی Geri Doveji از توابع شهرستان آق‌قلا واقع در استان گلستان را دستگیر و موتور وی را ضبط کنند که با ایستادگی مردم روستا وادار به فرار از این روستا شدند.

همچنین امروز در پی کنسل شدن پرواز ایلام تهران مسافرین این پرواز به شدت به این اقدام فرودگاه معترض شدند و با عوامل فرودگاه درگیر شدند.

درگیری مسافران  از آنجا آغاز شد که هواپیمای پرواز تهران ایلام پس از آنکه در فرودگاه ایلام به زمین نشست و طبق روال همیشگی می‌بایست مسافرین ایلام تهران را جابجا کند ، در اقدامی غیر منتظره و بدون دلیل منطقی مسافران ایلام مشهد را سوار می‌کند که همین امر باعث تنش و درگیری فیزیکی مسافرین با عوامل فرودگاه و پرواز شد.

یکی از مسافرین پرواز ایلام تهران به ویرا گفت: دلار و مسافران عراقی به مسافران ایلامی ترجیح داده شدند که مایه‌ی شرمساری برای فرودگاه ایلام است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy