فیلمهای درگیری با فریادهای مرگ بر دیکتاتور در ورزشگاه آزادی تهران قبل از شروع مسابقه

116

 امروز۱۹مرداد۹۷ در ورزشگاه آزادی تهران  قبل از بازی تیمهای تراکتورسازی تبریز با استقلال تهران جوانان ورزشکار و ورزش دوست با فریادهای مرگ بر دیکتاتور با نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه آزادی تهران درگیر شدند. این شعارها قبل از شروع مسابقه باعث شد که بر خلاف عرف دنیا به شکل نادر و احمقانه ای ماشینهای ضدشورش به داخل زمین مسابقه آورده شود.

در همین زمینه مهر وابسته به وزارت اطلاعات نوشت: هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز داربست‌هایی که جایگاه آنها در ورزشگاه آزادی را نشان می‌داد را شکستند و ظرفیت بیشتری را اِشغال کردند.

این اقدام آنها با واکنش مأموران انتظامی روبرو شده و به درگیری فیزیکی هواداران تراکتورسازی با مسئولان انتظامی انجامیده است.

جوانان هوادار تراکتور سازی تبریز که از شهرهای مختلف آذربایجان به ورزشگاه ازادی آمدند یک صدا شعار مرگ بر دیکتاتور را فریاد می‌کنند.

برای هواداران تراکتورسازی ۱۰ درصد ورزشگاه آزادی در نظر گرفته شده بود.

هواداران تراکتورسازی تبریز از صبح امروز به ورزشگاه آزادی تهران آمده‌اند. تیم‌های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۰:۳۰ امروز در چارچوب هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

“مهر” خبر داده که برخی هواداران صندلی‌های ورزشگاه را تخریب و آنها را به سوی یکدیگر پرتاب کرده‌اند. همچنین اشیایی نظیر سنگ و بطری آب معدنی به داخل چمن ورزشگاه پرتاب شده است.

یادآوری میشود روزگذشته نیز در جریان مسابقه بین پرسپولیس تهران و استقلال اهواز درگیریهای مشابهی رخ داده است این درگیریها بر خلاف گفته خبرگزاریهای حکومت اساسا با نیروی انتظامی است و نه بین طرفدران دو تیم بازیکن!

درگیری روز گذشته بین دو نیمه مسابقه رخ داده است.

این درگیریها بین مامورین نیروی انتظامی و جوانان ورزشکار در ورزشگاه الغذیر روی داد.  و تماشاگران بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس، هرچه در دست داشتند به سوی ماموران پرتاب کردند!

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy