اراجیف مسخره آخوند امامی کاشانی از قول واشنگتن پست در نماز جمعه تهران

146
اراجیف مسخره آخوند امامی کاشانی از قول واشنگتن پست در نماز جمعه تهران

 نماز جمعه تهران امروز ۱۹مرداد ۹۷ مصداق چون قافیه تنگ آید شاغر به جفنگ‌ آید، بود این ضرب المثل ایرانی خیلی خوب حال و روز امامی کاشانی و ولی فقیهش را در تنگنای بحران‌های فراگیر و از دست دادن همه چیزشان، بیان میکرد

امام جمعه موقت در خطبه های امروز خود اراجیف مسخره و خنده داری گفت که بیشتر احتمال آن میرود که برای جمع کردن پامنبری بوده باشد  وگرنه این خیلی نوآوری است که از قول یک نشریه معتبر مانند واشنگتن پست در تریبون نماز جمع نقل قول مزخرف کنند.

امامی کاشانی در خطبه‌های دوم به آماری از روزنامه‌ واشنگتن پست اشاره کرد و گفت‌: بر اساس گزارش این روزنامه‌ ترامپ در ۵۵۸ روز گذشته چهار هزار و ۲۲۹ بار دروغ گفته است و پیمان شکسته است.

همچنین در طی دو ماه اخیر ۹۷۰ بار دروغ گفته و آن را نقض کرده است. پس از روز اول کاری ترامپ تا به حال هر روز بیش از هفت دروغ می‌گوید. آدمی این چنین بی شخصیت کلامش به هیچ وجه بهایی ندارد.

وی به روایتی از حضرت مسیح مبنی بر این که” اگر کسی زیاد دروغ بگوید، بها و قیمتی ندارد” اشاره کرد و گفت‌: طبق آن چه که دنیا نشان می‌دهد و بر اساس کلام مسیح (ع) کلام ترامپ قیمت و ارزشی ندارد.

امام جمعه تهران نهایتا تاکید کرد که ایران زیر باز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: رفتید و مذاکره کردید؛ دلار ۳۰۰۰ تومان را ۱۰۰۰۰ تومان کردید، کار دیگری کردید؟ بازهم می‌خواهید مذاکره کنید؟
انقلاب ما در مرز ۴۰ سالگی در یک پیچ تاریخی است که عبور از این مرحله جریان انقلاب ما را برای چله دوم تضمین می‌کند و تمام مشکل استکبار نیز با ما همین است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy