دو شرکت بزرگ سینمایی فیلم جدیدی از یک شخصیت خارق‌العاده می سازند

34
دو شرکت بزرگ سینمایی فیلم جدیدی از یک شخصیت خارق‌العاده می سازند
دو شرکت بزرگ سینمایی فیلم جدیدی از یک شخصیت خارق‌العاده می سازند

دو شرکت بزرگ سینمایی در هالیوود تصمیم گرفته‌اند، فیلم جدیدی از یک شخصیت خارق‌العاده و توانمند بسازند، اما این بار، این شخصیت نیرومند نه مرد است و نه «سوپر من» نام دارد، بلکه دختری است، زیبارو به نام «سوپر گرل».

شرکت برادران وارنر با همکاری شرکت دی‌سی کومکس فیلمی در دست ساخت دارند که شخصیت اول آن دختری با نام سوپر گرل است و لباس معروف و آبی رنگ سوپر من را به تن کرده و توانایی‌های فوق‌العاده‌ای مانند نسخه مردانه این شخصیت دارد.

آورین اوزیل نویسندگی فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد و داستان آن در راستای اتفاقاتی است که پیش از این برای شخصیت اول سری فیلم‌های سوپر من رخ داده است.

داستان فیلم از یک سریال آمریکایی جدید با همین نام، اقتباس شده است. سریال سوپر گرل نیز توسط شرکت برادران وارنر ساخته شد. ملیسا بنویست که ایفای نقش اول سریال سوپر گرل را به عهده داشت، ایفاگر نقش اول این فیلم خواهد بود.

شرکت‌های سازنده این فیلم هنوز درباره این نکته که آیا سوپر من نیز در کنار سوپر گرل در این فیلم ظاهر خواهد شد، اظهار نظر نکرده‌اند.

برخی بر این باورند که فروش ناچیز سری فیلم‌های سوپر من، شرکت برادران وارنر را بر آن داشت شخصیت جدیدی وارد این فیلم کند تا شاید بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

درباره شخصیت سوپر من فیلم‌های متعددی ساخته شدند که Man of Steel، Batman V Superman و Justice League سه فیلم آخر این سری از فیلم‌ها بودند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy