درگیری خونین بین تماشاچیان مسابقه پرسپولیس – استقلال با مامورین امنیتی + ۳فیلم

428

امروز ۱۸مرداد ۹۷ درگیری خونین در بین دو نیمه مسابقه بین مردم و نیروهای امنیتی بوجود آمد. در مسابقه بین دو تیم پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان که در ورزشگاه الغدیر برگزار میشد، تماشاچیان هر چه دم دست داشتند بر سر و روی ماموران امنیتی و نیروی انتظامی پرتاب کردند. 

این زد و خورد بین دو نیمه مسابقه رخ داده است.

بین مامورین نیروی انتظامی و مردم در ورزشگاه الغذیر درگیریهای خونینی رخ داد و جوانان ورزشگار از پس نیروی انتظامی و مامورین لباس شخصی حاضر در مسابقه برمی آمدند و مردم هر چه دم دستشان بود به سوی مامورین پرتاب  میکردند!
این بازی بین استقلال خوزستان و پرسپولیس، از تهران بود که به بهترین شکل اعتراض جوانان را نسبت به حکومت بارز کرد.

یادآوری میشود پیش از این درگیری در این ورزشگاه بین دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران روی داده بود. اما درگیری این بار بین تماشاجیان و هواداران دو تیم نیست بلکه بین مردم و نیروهای امنیتی  پیش آمده است.

مهر  تاریخ ۲۹مهر ۹۵ نوشت: شامگاه پنجشنبه بازی دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که هواداران دو تیم به شدت با هم درگیر شدند و صحنه های غیراخلاقی بی شماری در ورزشگاه الغدیر اهواز خلق کردند.

تنش‌های رخ داده در محوطه چمن ورزشگاه غدیر اهواز که بعد از سوت پایان بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران ایجاد شد، به سکوهای ورزشگاه سرایت کرد و متأسفانه درگیری‌های شدیدی بین طرفداران دو تیم ایجاد شد.

پرتاب صندلی و سنگ و زدوخوردهای صورت گرفته روی سکوهای ورزشگاه غدیر باعث مضروب شدن تعدادی از تماشاگران شد و صحنه‌های بسیار زشتی رقم خورد. در این میان نیز چندین هوادار با صورت و بدن های خونی و زحمی ورزشگاه را ترک کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور، ساعت ١٦:٤٥دقیقه عصر امروز پنج شنبه در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی به تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy