خواهران قهرمان ووشوی ایران را با اهانت از صدا و سیما بیرون انداختند

68
خواهران قهرمان ووشوی ایران را با اهانت از صدا و سیما بیرون انداختند

ساعت ۲۰٫۳۰ یکشنبه ۱۴مرداد۹۷ خواهران قهرمان ووشوی ایران یعنی خواهران منصوریان که برای شرکت در رادیو ورزش دعوت شده بودند، بعد از دو سه ساعت معطلی به دلیل گیر دادن حراست از شرکت در برنامه منع شدند.

خواهران قهرمان ووشوی ایران حتی اجازه نیافتند که داخل اتاق انتظار هم بمانند و از آنجا هم بیرون رانده شدند.

شهربانو منصوریان میگوید ما به خاطر اینکه برنامه ورزشی بود لباس ورزشی پوشیدیم و کاملا هم پوشیده است اما نمیدانم چرا حراست گیر داد حتی اجازه ندادند ما در اتاق انتظار بمانیم حتی گفتیم آن ته ته بنشینیم که اجازه ندادند و بیرونمان کردند.

ایسنا نوشت: خواهران منصوریان که شب گذشته برای مصاحبه به سازمان صداوسیما دعوت شده بودند، به دلیل آنچه که پوشش نامناسب خوانده شده،‌ از پخش رادیو اخراج شدند.

خواهران قهرمان ووشوی ایران (سهیلا و شهربانو منصوریان) برای مصاحبه ورزشی و با دعوت رسمی به یکی از برنامه‌های رادیو ورزش دعوت شده بودند که نامبردگان پس از حضور در استودیو و سالن انتظار پخش رادیو با دستور حراست سازمان صداوسیما و با ادعای پوشش نامناسب از ساختمان و محوطه صداوسیما اخراج شدند.

شهربانو منصوریان با انتقاد از این موضوع اظهار کرد: لباس‌های ما مشکلی نداشت و با بی‌احترامی مسئولان حراست از ساختمان اخراج شدیم. ما به دلیل اینکه در برنامه رادیو ورزش با لباس ورزشی رفته بودیم ما را اخراج کردند.

حاکمیت ضد زن زنان را تنها در چهار دیواری خانه محصور میخواهد و هر حرکتی از جانب زنان برای آنها یک بدعت شکنی محسوب میشود به همین دلیل زنان ورزشکار نه تنها با اعمال فشار برای رعایت حجاب مورد نظر ایران، از حضور در برخی از رشته‌های ورزشی و هنری کاملا محروم می‌شوند، بلکه حتی در رسانه‌ ملی ایران حذف هم شده‌اند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy