انفجار مهیب با سه کشته در مرکز تاسیسات آکادمی خیابان سئول

50
انفجار مهیب با سه کشته در مرکز تاسیسات آکادمی خیابان سئول

حوالی ساعت ۲۱٫۳۰ امشب۱۶مرداد۹۷  انفجار مهیبی در خیابان سئول و ضلع شمالی باشگاه انقلاب در مرکز تاسیسات آکادمی رخ داد.

براساس گزارشات اولیه  نشت گاز علت وقوع این حادثه بوده است.

به گفته برخی افراد حاضر در محل تا این لحظه دو نفر بر اثر وقوع این انفجار جان خود را از دست داده‌اند.  نفرات جان باخته چند کارگری بودند که در این محل در حال تعمیر موتورخانه مجموعه بوده‌اند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران جزئیات انفجار مهیب در مجتمع ورزشی خیابان سئول را که منجر به کشته شدن سه نفر شد، تشریح کرد…. در این مجتمع بزرگ ورزشی در قسمت تأسیسات یکی از ساختمانها که فضایی به وسعت بیش از ۳۰۰ مترمربع بود کارگران مشغول کار بر روی یکی از چیلرها و مخازن بودند که به یکباره انفجاری در یکی از مخازن رخ داده بود.

وی خاطرنشان کرد: انفجار منجر به آتش‌سوزی یا تخریب ساختمان نشده اما تمامی شیشه‌های همان بخش شکسته بود و متاسفانه سه کارگر که بین ۳۰ تا ۶۰ سال سن داشتند به علت شدت انفجار و به تأیید عوامل اورژانس در این حادثه جان خود را از دست دادند.

یادآوری میشود صبح امروز صبح روز سه شنبه۱۶مرداد ۹۷ یک اتش سوزی بزرگ در ساختمان شرکت توسعه صنایع نفت قشم در خیابان میرداماد تهران – جردن بلوار صبا رخ داد.  شدت آتش به حدی بود که از فاصله‌های دور مشاهده میشد.

بسیاری بر این باور هستند که آتش سوزیهای این قبیل بحران زایی حکومت است که میخواهد تظاهرات مردم را تحت تاثیر اخبار فجیع قرار بدهد. چنانچه حادثه غرق شدن کشتی سانچی در دیماه در اوج تظاهرات مردم و به آتش کشیدن ساختمان نوستالوژی پلاسکو و همچنین سقوط هواپیما و کشته شدن فجیع مردم ایرن در این موارد حوادث ساختگی بود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy